No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je pát dub 19, 2024 10:40 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 06, 2006 10:12 am 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2006 10:07 am
Příspěvky: 149
ups neprihlasil jsem se...

_________________
1st czech lions (WB, TW)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 06, 2006 2:48 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
Heh, tak se sem jeste nekdo zapoji jsem skutecne necekal ;-) Vis ja neodchazel kvuli prasarnam ale kvuli jednomu jedinci, ktery mel bohuzel na tom foru moc a egocentricky ji zneuzival. A ten tam pokud se nepletu stale je ;-)
Nebylo to snadne, obetoval jsem tim komunikaci s VCAF protoze ta je zasadne na foru.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 06, 2006 3:23 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2005 3:27 pm
Příspěvky: 375
Hawku, jste asi tri, co si na hentaii pisete + VCAF v soukrome sekci, kde je cenzura admina taky.
Jedine co Hentai nabidlo, bylo slouceni for letek. To byl jedinej klad. Vsechno na jenom miste, jeden link, jedna registrace a vsechny informace prehledne u sebe. Treba budoucnost prinese to stejne i zde...ale doufam, ze admin bude Kopman 8)

_________________
Tak bacha - tenhle pes kouše !!!
Když jí ...
Obrázek
Gladiatori


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 06, 2006 3:37 pm 
Offline

Registrován: pon pro 19, 2005 10:35 am
Příspěvky: 103
313_OTU_Kopman píše:
Heh, tak se sem jeste nekdo zapoji jsem skutecne necekal ;-) Vis ja neodchazel kvuli prasarnam ale kvuli jednomu jedinci, ktery mel bohuzel na tom foru moc a egocentricky ji zneuzival. A ten tam pokud se nepletu stale je ;-)


To přece vůbec neni pravda :? Nikdy jsem nepochopil proč ste tomu museli dělat antireklamu. Zvlášť protože to forum bylo/je spíš komorní.

Aférky a prasárny co se děly v tu samou dobu na SVK trhaly veškerý internetový etický zábrany.

_________________
"Jsem vždy nejvýš ze všech. A jestliže musím letět nízko, ať už z donucení nebo z nepozornosti, pak jsem nejrychlejší ze všech!"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 06, 2006 4:27 pm 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2006 10:07 am
Příspěvky: 149
nevim, ja jsem se tim sporem ohledne avataru spise bavil, vyrobil jsem si fesneho avatara a tak, ale rozhodne nechapu proc jste odesli a proc jste tomu delali onu negativni reklamu, projekt fora simulatory, byl skvely a jedinecny, svk se svym fusion mu u me nemuze konkurovat, nechapu proc musi mit kazda SQ sve forum, kde musi mit i sekce zabyvajici se historii a tak, kdyz se to da zdruzit do jednoho, kde muze mit kazda sva sq privat forum a temer libovolny pocet sub for...

_________________
1st czech lions (WB, TW)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 06, 2006 5:36 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2005 3:27 pm
Příspěvky: 375
1stCL/pbarry píše:
313_OTU_Kopman píše:
Heh, tak se sem jeste nekdo zapoji jsem skutecne necekal ;-) Vis ja neodchazel kvuli prasarnam ale kvuli jednomu jedinci, ktery mel bohuzel na tom foru moc a egocentricky ji zneuzival. A ten tam pokud se nepletu stale je ;-)


To přece vůbec neni pravda :? Nikdy jsem nepochopil proč ste tomu museli dělat antireklamu. Zvlášť protože to forum bylo/je spíš komorní.

Aférky a prasárny co se děly v tu samou dobu na SVK trhaly veškerý internetový etický zábrany.

Tak treba si pamatujes spor o skolni forum, to ostatni byla (aspon pro me) sranda. Ale tech popsanejch stran a nazoru byla spousta. Melo to tam zustat.
Skrz banalitu, nebo zkrz jednoho cloveka. Nakonec je to skoda a forum je na Lionech, kde na nej nikdo nechodi. Bariera je treba v nazoru jinejch prislusniku letek, nebo uz jen to, ze bych si dal dalsi link do oblibenejch.
Citace:
projekt fora simulatory, byl skvely a jedinecny, svk se svym fusion mu u me nemuze konkurovat, nechapu proc musi mit kazda SQ sve forum, kde musi mit i sekce zabyvajici se historii a tak, kdyz se to da zdruzit do jednoho, kde muze mit kazda sva sq privat forum a temer libovolny pocet sub for...

to je ale ta jedina perfektni idea...

_________________
Tak bacha - tenhle pes kouše !!!
Když jí ...
Obrázek
Gladiatori


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 06, 2006 8:45 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
No ja bych rekl ze ten avatar byla jen posledni kapka... Uz drive to vrelo ale Slater to vzdy urovnal.. Jasne neni idealni historicke forum na kazdych strankach, na druhou stranu samostatne forum letky dava vetsi prostor dane letce...

A antireklama? Proste jsem zde jasne formuloval svuj nazor, take nejsem idealni a kluci z 313 (FF a nekteri dalsi) mohou potvrdit, ze se dokazu nasrat a byt protivnej, ale pokud delam admina tak se od toho MUSIM oprostit.

Ja klidne a otevrene priznam, ze mne proste nesedi to jakym zpusobem to Alve ridi. Nerikam, ze to tu delame lepe ale delame to tak jak nam to vyhovuje.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 06, 2006 9:39 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 12:14 pm
Příspěvky: 32
Bydliště: Vysoké Mýto
Jen mala technicka reakce >>> Bretis: Na privatu VCAF nema admin fora, tj. Alve, zadnou moc. Aspon jsem si nikdy nevsiml, ze by ji tam mel pravo uplatnovat.

_________________
mintau from =VCAF=
1stCL/MinTaur


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 07, 2006 12:39 am 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2005 3:27 pm
Příspěvky: 375
1stCL/MinTaur píše:
Jen mala technicka reakce >>> Bretis: Na privatu VCAF nema admin fora, tj. Alve, zadnou moc. Aspon jsem si nikdy nevsiml, ze by ji tam mel pravo uplatnovat.

Ze by? Pravda byla jina a pokud se to zmenilo, je to jenom dobre.

_________________
Tak bacha - tenhle pes kouše !!!
Když jí ...
Obrázek
Gladiatori


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 07, 2006 12:14 pm 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2006 10:07 am
Příspěvky: 149
do privat for letek se Alve nikdy nesral, alespon co ja vim...
A vubec pro forum obecne udelal vice dobreho nez "zleho"
Kdyz jsem po nem neco potreboval, tak mi vzdy vysel vstric. JE pravdou, ze se s nim temer v kazde debate pru, nesouhlasim s nim a obecne stojim vetsinou na strane jineho nazoru nez on, tak trochu ze sportu ;) Ale nikdy jsem to nenechal prejit do nejake osobni averze, mozna, ze chyba neni tak uplne jen na jeho strane...

_________________
1st czech lions (WB, TW)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 07, 2006 12:59 pm 
Offline

Registrován: pon pro 19, 2005 10:35 am
Příspěvky: 103
hawk píše:
.. mozna, ze chyba neni tak uplne jen na jeho strane...


presne to si myslim

_________________
"Jsem vždy nejvýš ze všech. A jestliže musím letět nízko, ať už z donucení nebo z nepozornosti, pak jsem nejrychlejší ze všech!"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 07, 2006 1:59 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2005 3:27 pm
Příspěvky: 375
1stCL/pbarry píše:
hawk píše:
.. mozna, ze chyba neni tak uplne jen na jeho strane...

presne to si myslim

Urcite mate pravdu, ale je to nazor kazdeho jedince.Ja s nim mel asi tri debaty. Na dalsi nemam chut.
Jak se stara o forum a co pro nej udelal, nikdo z nas nesoudil. :wink:

_________________
Tak bacha - tenhle pes kouše !!!
Když jí ...
Obrázek
Gladiatori


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 07, 2006 6:17 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
No zkusim to shrnout.
1) Necekal jsem ze po takove dobe se to tu zase zacne virit. Duvod tohoto vlakna byl to vysvetlit v dane dobe. NIcmene ho nezamykam aby nebyl pocit ze se o tom nechce diskutovat
2) Posledni hawkuv prispevek mne dostal - ano hodne krat lze rici, ze dany jedinec udelal dobreho vice nez zleho... Otazkou je proc nedelat jen to dobre? Obecne o kazdem (a ted predpokladejme, ze ja zadne forum neadministruji) spravci lze rici, ze toho dela pro dobro hodne. PRece jen starosti s updgradama, modama, obecnymi uzivatelskymi problemy a pod je dost a dost. Do toho se pridaji problemy s dostupnosti za ktere admin nemuze nebo hackeri a je to... ANO, ale s tim ten, kdo to chce rozjizdet a adminstrovat MUSI pocitat. JE to dan za slavu ;-) Nicmene to take zavazuje byt nestranny a povzneseny, coz, a ted mluvim POUZE a JEN za svou osobu, dle meho nazoru ALVE rozhodne NENI. Podle mne (a opet je to muj nazor, kterym nikoho nechci napadat a zavdavat duvod k pripadnym postihum) je nejak zakomplexovany, mirne (mozna hodne) egoisticky a sebestredni jedinec. Coz by nevadilo (kazdy neco z toho mame) kdyby to nepromital i do sveho jednani na foru. Proste neumi oddelit Alve-ho uzivatele od Alve-ho spravce. A to ze se schovava za nejake obecne klise ho neomlouva
3) Ne fakt mne nepresvedcite, tak co takhle prestat? Nebudu forum zamykat ale proc dale virit krev? Kdo chce at si tam chodi a komunikuje, cela 313 naznala, ze soukrome forum je lepsi a vyhodnejsi. Spousta z 313 chodi i jinam a funguje to.. tak co? to ze je neco duplikovano? Fajn alespon kdyz jeden server zarve, je tu jiny. vo co go?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 07, 2006 6:18 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
1stCL/pbarry píše:
hawk píše:
.. mozna, ze chyba neni tak uplne jen na jeho strane...


presne to si myslim


Jsem toleantni tak jsem si to mnohdy na simulatorech myslel a prekousnul jsem kdecos.. Ale pak jsem pochopil (nebo proste dospel k nazoru), ze tomu tak neni, a ze za spoustu flames muze prave necitlivy zasah ALveho stylem, ja mam pravdu, ja urcuji pravidla

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 07, 2006 6:45 pm 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2006 10:07 am
Příspěvky: 149
me jen vadilo, jak jste na nej zacali hazet spinu a tky mi vadilo, ze jste opustili forum...

_________________
1st czech lions (WB, TW)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz