No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je pát dub 19, 2024 10:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hledam překladatele
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 8:28 am 
Offline

Registrován: úte lis 22, 2005 10:17 am
Příspěvky: 549
Po včerejším poletu na AH mě na PAGER v Hyperloby přišel vzkaz od zřejmě francouzského pilota s nickem "smiodon", nebo tak ňák. Samozřejmě to napsal francouzsky, trouba jeden.....sice jsem rozený překladatel a plynule ovládám 6 milionů druhů komunikace (jako 3PO ve Star Wars...byl sem totiž jeho personal teacher :wink: ), nicméně fránina mě sr..a, tak sem na ní nechodil. :oops:
Navíc chci zjistit, estli nejni tato message hanlivého rázu, protože už ve hře něco psal na naši adresu a v jeho příspěvku jsem rozpoznal a po konzultaci se slovníkem přeložil slovíčko "l'idiot" jako "idiot" ....,kdyžtak mne opravte plís.
Takže bych rád věděl co se tady píše, protože je možnost, že jestli je to hodně urážlivé, tak to s největší pravděpodobností chtěl poslat I........ne...tomu jistě ne, ale určitě Pospovi, a splet se a poslal to mě :shock: .
Otázka tedy zní.............UMÍTE NĚKDO FRANCOUZSKY????

_________________
Lt. 1stCL/Wedge

5.Staffel - II. Schwarm - Weiße 9 +-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 9:01 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 10, 2005 3:26 pm
Příspěvky: 835
Když se tak dívám na nick Wedge a Pospa musím uznat že si jsou poměrně podobné. Takže se ten žabožrout opravdu splést moh. Ale je tam jedna věc která to jednoznačně směřuje na tebe Wedgi. A to je to slovo které jsi si ták úspěšně přeložil. :lol:

_________________
Něco mi říká že tuhle válku vyhrajem
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 10:46 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 6:41 am
Příspěvky: 1846
Bohužel, ale Francouzsky neznaju

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 10:59 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 31, 2005 7:45 pm
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha
Pošli mi to, nechám to někým přeložit v práci. Dneska, anebo až v pátek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 11:09 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 8:54 am
Příspěvky: 116
Bydliště: Praha 5
Wedgi, pec na nej. Vcera co jsme letali s Ikarem a s Tebou na AH, tak tenhle blb chtel Ikarovi mermomoci ukrast sesterel a tak Ikar vydal rozkaz, aby jsme ho sundali. A to vsichni vime, jaky je Ikar klidas a ze ho nic jen tak nerozhodi :twisted: . Ja jsem pak sel v divu za fockem, koukal jsem ze jdu po nem sam, oba jsme zacali dajvovat a najednou koukam, ze mne po me prave strane predletava smilodon a blizil se a blizil se ... a řááááách. Tak jsem se pak uz nastavl, jsem bohuzel od klidase Ikara cholerik a napsal jsem mu jestli chce litat na AH at lita jako normalni pilot a ne jak idiot. ..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 11:42 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 6:41 am
Příspěvky: 1846
:twisted: Mecku... nebuď cholerik. Pokud jsi toho fricka evidentně poškodil, že utíkal a stíhal jsi ho, tak jsi měl počkat, co se z toho vyklube. Pokud by ti ho ukradl způsobem, že ti bránil v opětování útoku, tak klidně střílej přez toho debila. Pokud neuhne a bude mít blbé kecy, tak mu domluv zbraněmi, ať ukáže, jak se lítá bez křídla :twisted:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 12:01 pm 
Offline

Registrován: úte lis 22, 2005 10:17 am
Příspěvky: 549
To je Marty moc pěkný, že říkáš peč na něj, a ikdyž teďka vim, že to tedy zřejmě bylo adresováno Tobě, přišlo to ke mě. A já jsem klidný a vyrovnaný člověk a né cholerik, a to co si mu ty napsal na AH bych mu nikdy nenapsal, protože to beru sportovně a prostě by mě to nerozhodilo :-^> :booze:
Ale když mi ňákej ču..k s takovim zku.....m nickem, a ještě k tomu je to "frantík", pošle zprávu, která může urážet moji osobu (jen spekulace, možná že mne naopak chválil :mrgreen: ), tak sem samozřejmě nas....j :twisted: :evil: A až zjistim co tam napsal, tak si tenhle blbeček na mnou navštěvovanejch serverech, kde mě všichni bezvýhradně milují a obdivují, už prostě nezalítá. :evil:
Táák.....sem se pěkně vytočil cóó´......omluvte mne, jdu si vyměnit tužkovky v kardiostimulátoru :roll: .....hmm, Duracel :D :D

_________________
Lt. 1stCL/Wedge

5.Staffel - II. Schwarm - Weiße 9 +-


Naposledy upravil Wedge dne stř led 25, 2006 12:17 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 12:16 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 6:41 am
Příspěvky: 1846
:lol: :lol: :lol: Moin WEDGE :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 12:27 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 8:54 am
Příspěvky: 116
Bydliště: Praha 5
"Podle nosa poznáš kosa" :)

Nicméně Wedgy, jestli si nevsiml na chatu, tak tam nejaky skopcak psal, proc ho smilodon rozstrilel na padaku?! Hehhhhmmm. To jiz o nicem svedci. A promin mi, ja jsem strasne klidny clovek, ale kdyz nekdo leta jako blb, tj. nebere vubec ohledy na ostatni, tak strasne zurim.

A ja jsem mu jen napsal at neleta jak idiot. Nic vice, nic mene... Ale treba se z toho pro Tebe vyklube pozvani na rande a vy pak muzete oba funet do TS :love: :seru:

Neee Wedgiiiku to je jen vtipek, mam te rad. :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 12:39 pm 
Offline

Registrován: úte lis 22, 2005 10:17 am
Příspěvky: 549
Bééé...já už to nevydržíííím......Fučíííí, oni mě tu zlobíííí..... :cry: já chtěl vždycky dělat SPY u 312tý, ale to ne to by prej byl "piece of cake" :hmm: , vlastně "Sachertorte". :cry: . Du si dát Jägera.
:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Lt. 1stCL/Wedge

5.Staffel - II. Schwarm - Weiße 9 +-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 1:22 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 10, 2005 3:26 pm
Příspěvky: 835
Jak já to vidím a vidím to dobře :shock: ....tohle je Wedgeho přiznání. Řek bych že by to moh odčinit pozváním kompletní 313. Klidně i do té JEHO pr... Sušice ....samozřejmě vše na jeho účet. Jo a Wedgi nezapomeň na nějaky holky !!! Dobrý jídlo, luxusní ubytování a když budeš hodnej můžeš v koutě popíjet to tvé MW50. :lol:

Špióne !!!! :lano:

_________________
Něco mi říká že tuhle válku vyhrajem
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 6:12 pm 
Offline

Registrován: úte lis 22, 2005 10:17 am
Příspěvky: 549
qu'est ce que tu veux toi ? espece de tete de con ! c'est toi qui me rentre dedans !! alors c'est toi qui devrait aprendre a piloter avant d'ouvrir ta gueule !! 313 !!!!!

Cibule, mohl bych Tě tedy poprosit o překlad tohoto??
Předem děkuji

_________________
Lt. 1stCL/Wedge

5.Staffel - II. Schwarm - Weiße 9 +-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2006 6:35 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 7:40 pm
Příspěvky: 379
Bydliště: Pha/Rtdm
ja jsem rekl ze ho sundame az potom co strilel po wedgovi, uplne jak nejaky pako do nej sil..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2006 12:58 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 12:13 pm
Příspěvky: 1599
A kaj tam maš to o tom c'est idiotovi ? Ňák to tam nevidím ...
Jo a mimochodem má to znamenat něco v tomhle stylu:

Co chceš? =Cenzura= (nadavka) ! to ty jsi do mně narazil !! raději jsi se měl naučit lítat dříve něž jsi otevřel hubu !! 313 !!!!!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2006 7:28 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 8:54 am
Příspěvky: 116
Bydliště: Praha 5
313 OTU Blc píše:
A kaj tam maš to o tom c'est idiotovi ? Ňák to tam nevidím ...
Jo a mimochodem má to znamenat něco v tomhle stylu:

Co chceš? =Cenzura= (nadavka) ! to ty jsi do mně narazil !! raději jsi se měl naučit lítat dříve něž jsi otevřel hubu !! 313 !!!!!


Hmm to asi tedy platilo mne, ale nechapu, ze to ten píííííííp poslal Wedgovi. No nic.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz