No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je pát dub 19, 2024 6:01 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Proc jsem zavrhl forum na simulatorech
PříspěvekNapsal: pon led 09, 2006 9:09 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
Mozna to nikoho zajimat nebude, pokud ano tak se to pokusim vysvetlit.
Kdo dane forum neznate tak to ani nectete ;-)

Jiz drive se mi nektere Alveho zpusoby zdaly nekorektni ale posledni vec mne presvedcila v nazoru, ze na tom foru nemam co delat. Drobna citace:
Citace:
Vsechno podstatny uz bylo receno a o to ostatni nestojim.

Vemte jako fakt, ze za sprosty, urazlivy, rasisticky apd. avatary o avatar do odvolani pridete, pohyblivej vam bude odstranen a pri opakovani taktez zakazan.

Toto tema je uzavrene, kdo s tim nemuze zit necht zmeni BB.

Pokud mi chcete este neco podstatnyho sdelit, pouzijte prosim PM.


Nezalezi v tuto chvili na tom, ze slo o fatalovy avatary, nejvice mne presvedcila ta predposledni veta. Je to jiz po nekolikate kdy Alve diskusi utne s tim, ze komu se to nelibi at odejde (=zmeni BB). Dokud na to lide nezacnou reagovat tak to bude pouzivat dale a stale si bude moci argumentovat, ze vetsina lidi s nim souhlasi.
Takovyto styl vydirani/jednani nazvete to jak chcete ja neakceptuji. Ano na foru se mi libilo a urcite to je pro mne ztrata ale za tuto ideu jsem ochoten ji podstoupit. Jsem ale ochoten udelat i vice proto abych podporil oostatni v boji (ano je to boj) proti teto tyranii.

Nabizim, ze pro provoz noveho fora zasponsoruju hosting (aktualne jsem schopen dat na to 200,- bez DHP mesicne - cena za 3GB prostor na http://www.pes.cz) + nejakou levnou domenu (ev. s prispevkem nekoho jineho i nelevnou ;-)) - proste vlozit prostredky do vzniku noveho plnohodnotneho fora. I tam by musel byt Admin, ale dali bychom dohromady nejake "stanovy" aby nemohlo dojit k takove totalite jako momentalne predvadi Alve.

Zaverem jen dodam, ze toto nepisu proto abych vyvolal zurivou diskusi ale proto, ze vim, ze cast z vas chodi tam i tam a muze se ptat, ale ja na simulatorech uz neodpovim. Kdo to berete jako extravaganci, pokus o zviditelneni, urazlivost atd. tak klidne, ale verte ze to tak neni.

Edit: dalsi Alveho vyjadreni (dokud neni smazano):
Citace:
Nevim jestli vetsina z vas nema nic lepsiho na praci, kazdopadne offtopicy ktery by me akorat pripravovali o dalsi cas proste rovnou mazu. Me se nelibi cela ta debata, kdybych to mel delat tak jak rikas ty, smazu to rovnou cely.

Takze pokud vam tu ubejvaj prispevky, je to proto ze nejsou k tematu a tudiz se s nima nebudeme zabejvat. Plati pro vsechny.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2006 7:01 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 7:03 pm
Příspěvky: 641
Bydliště: aus Bolatiz neben Troppau
a nebude lepší ho sesadit?

přece musí být nějaký admin na válce, který je nad ním....

opozice tam je, ale aktivně tam bojuje asi 5 lidí....ostatním je to jedno / už se do toho nevměšují - já například po tom, co jsem dostal banána na den - za takovej malej nevinnej fórek - fatal ho asi sral - co provedl břetis netuším....

mazání diskuzí je pravda - sem tam zmizí příspěvky a lidi jsou mimo....

není asi dobré zakládat nové fórum - tamto už stejně pomaličku odumírá - lidi se stěhují na SVK s tím, jak přecházejí na šturma....

_________________
No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2006 7:50 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 6:41 am
Příspěvky: 1846
Já už jsem dělal referendum o bojkotování Alveho, ale krom Bukina a Manika se mnou nikdo nesouhlasil.

Mno...s Alvem to nikdy nebude lepší. Nové forum imho nepomuže.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2006 9:19 am 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
Super, tak koukam ze to Alve nerozchodil a cele mnou zalozene tema smazal ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2006 2:29 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 12:14 pm
Příspěvky: 32
Bydliště: Vysoké Mýto
Nove forum je blbost. To by znamenalo zniceni vseho, co se tam za ty roky vybudovalo.

K tem poslednim problemum se uz odmitam vyjadrovat. Dosel jsem totiz k zaveru, ze moje nazoru stejne nikoho nezajimaji a Alve "ma vzdycky pravdu".

Nicmene, hrotit to nebudu. Vzhledem k tomu, ze tam funguje i =VCAF= se k zadnymu osobnimu bojkotu nechystam, na =VCAF= privatu jsou mi Alveho pravidla ukradeny. Proste si budu hrat na svem pisecku, nic jinyho uz tam nema smysl :roll:

_________________
mintau from =VCAF=
1stCL/MinTaur


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2006 9:00 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
Promin minte ale nesouhlasim. Stavajici forum nici Alve. Ja vim, ze tam vsichni zustanou a cast z nich bude proste trpet Alveho zpusoby. Ja ale tento zpusob neuznavam, nechci jen prezivat. Kdyby to tak delali vsichni, tak jeste nosime cervene satky a hazeme vajicky po tech kapitalistech ze zapadu co nevi, ze jen komunisticka spolecnost pod vedenim rudeho bratra je to nejlepsi.
Nez jsem se definitivne (ano) odriznul od fora tak jsem ta videl zpravy stylem: dyt to delaji zadarmo, venuji tomu usili... ano, ale obavam se ze u Alveho je to jiz jen seberealizace.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2006 9:46 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 12:14 pm
Příspěvky: 32
Bydliště: Vysoké Mýto
Kopmane, ja ti rozumim, ale uvedom si, ze jde v podstate o hovno. Me muze byt Alve nebo kazdy jiny admin ukradeny. Ja ho muzu ignorovat (samozrejme kdyz se budu sam chovat seriozne, jako ze opak nemam v planu). Forum vyuzivam (no lepe receno budu vyuzivat) pouze ke komunikaci se svou letkou, to je pro me zasadni a vic neresim. Forum je sice do jiste miry nas "zivotni prostor", ale neni to republika, za kterou bychom se meli bit a rvat!

Kvuli Alvemu na forum nechodim, kvuli nemu, jeho restrikcim a zakazum z nej neutecu. Utek pryc totiz problem nevyresi.

...nicmene me mrzi, jak jsi se k tomu postavil v souvislosti s =VCAF= :(

_________________
mintau from =VCAF=
1stCL/MinTaur


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2006 7:05 am 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
A je to tu zase... tak jak jsem se k tomu postavil? Pouze jsem pozadal joea aby dal na forum zpravu ze jiz nemam pristup (coz je pravda). Chci clenem VCAF zustat ale jelikoz jsem sam propagoval smer, ze kdo nesleduje forum a tim deni v letce tak proc v ni je, tak abych to dodrzel nabidl jsem sve vystoupeni - to ale neznamena ze to chci.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2006 2:05 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 12:14 pm
Příspěvky: 32
Bydliště: Vysoké Mýto
Proboha nebud tak vybusny! Co je tu zase?? Clovek aby se bal neco napsat...

Chtel jsme tim rict, ze letka by mela byt na prvnim miste, stejne tak moznost s ni byt v kontaktu - v nasem pripade forum. Co me tu mrzi nejvic, ze nejake pitome problemy s avatary nebo Alveho diktatura najednou zasahuji do naseho squadoveho zivota a ze tve rozhodnuti opustit forum (at jsou duvody jakekoliv) myslenku squadu jako neceho "vic", nabouravaji.

Nikdo te z =VCAF= nevyhazuje, mame zajem na tom, abys s nama stale lital a verim, ze nejake zpusoby kontaktu uz se najdou (viz. Fataleho prace na webu --> bude tam i chat).

Tak to nehrotme, proste uz nepotkam Kopmana na foru, hlavne abych ho potkal v arene, ok? :wink:

_________________
mintau from =VCAF=
1stCL/MinTaur


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2006 6:54 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 7:40 pm
Příspěvky: 379
Bydliště: Pha/Rtdm
No a ja jsem chtel zrovna na forum vstoupit a ted tohle :( :shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2006 9:06 pm 
Offline

Registrován: úte led 10, 2006 10:14 pm
Příspěvky: 6
Bydliště: Prostejov
At Vas problem nesnizi Vase vykony.Sice nevim o co jde,ale jsme tady kvuli letani a to nas bavi,ne? :P

_________________
Gott mit 1stCLfeind!!!
Fl.(E)CL/Piscot


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 12, 2006 9:07 am 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
Klidne tam Ikare vstup ;-) Je tam spousta lidi a informaci. Jen ja proste nejsem jak Mint nebo ostatni a takovy pristup admina proste akceptovat nebudu.
Udelej si pak vlastni nazor ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 12, 2006 9:52 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 6:41 am
Příspěvky: 1846
Nic naplat. Lidi se tam opět chovají, jako by se tam nic nestalo, což mě mrzí. Vím, že svůj příspěvek jsem pojal více než agresivně, ale z dlouhodobého hlediska to byla takřka moje tečka.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 12, 2006 2:16 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 12:14 pm
Příspěvky: 32
Bydliště: Vysoké Mýto
Kdybych mel na vsechno reagovat stejne radikalne jako vy, asi bych se musel jit radsi zahrabat...nechci vam vycitat vase rozhodnuti, ale podle me je v zivote spousta zasadnejsich veci, kvuli kterym ma smysl se takto chovat. Az bude Alve banovat lidi, bude to pro me duvod neco delat. A on si to nedovoli, protoze jinak by na foru jako admin skoncil. Kdykoliv se muze udelat hlasovani o tom, ze Alveho nechceme jako admina. Pokud by toto demokraticke hlasovani smazal, pak by to byl duvod pro bojkot fora. Prijde mi, ze rvete jeste pred tim, nez vam nekdo da ranu.

_________________
mintau from =VCAF=
1stCL/MinTaur


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 12, 2006 2:32 pm 
Offline

Registrován: sob pro 31, 2005 10:30 am
Příspěvky: 7
Sorry chlopi, co je to za fórum ?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz