No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je pát dub 19, 2024 6:58 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 30, 2006 8:27 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2005 3:27 pm
Příspěvky: 375
313_OTU_123 píše:
začněte létat MFS
tam po vás nikdo čílet nebude :wink:

taran 8)

_________________
Tak bacha - tenhle pes kouše !!!
Když jí ...
Obrázek
Gladiatori


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 30, 2006 9:47 pm 
Offline

Registrován: ned lis 27, 2005 11:17 am
Příspěvky: 827
sheddane, na DS je to bohužel běžná věc...dáš někoho na lopatu, jsi za ním a přišmatlají se další dva tři co se ho snaží solit co to dá aby byl jejich...dříve jsem uhnul a vykašlal se na ně.....teďka se jenom směju když mi takový umělec vletí do rány....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pech
PříspěvekNapsal: pát pro 01, 2006 11:23 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 13, 2006 1:14 pm
Příspěvky: 858
Ford píše:
Mrzácká smůla je když máš poškozenou 111 a dotáhneš to až k letišti,stáhneš obrátky ,vysuneš klapky a podvozek máš rozsvíceno a nad prahem dráhy kdy nemůžeš udělat žádný manévr přiletí nějakej aktivní blboun a sundá tě.Fakt mě nasral považuju to za vrchol zbabělosti jako dorážení hořícich či evidentně bezbraných strojů.
Kam se poděla rytířkost pilotů první války.Myslím že je to i o vzájemným respektu a to se týká i kradení sestřelů
Uklidní mě jen to že na podobné blbce nenarazím jen já a tudíš se to štěstí můžeme podělit ve větším počtu.
Co se týče těch loupeží pokud vidím že někdo po někom jde držim se za ním pro případ že by se mu někdo věšel na prdel,a pokud z boje vyjde a letí pryč tak převezmu roli ůtočníka ale jako kradení killu to neberu.

Jooj ja najviac milujem ked niekto rozsvieti, vytiahne podvozok a je etse 10km od letiska. Alebo ked u enemy letiska pred tvojim nosom osiva enemak tvojho partaka a ked vidi ze je zle nedobre, zasvieti, klapky podvozok a ide pristat. No dalo by vam nevystrelit :twisted: A potom niet na tie hlasky v radiu :wink:

_________________
No. 313 (Czechoslovak) Fighter Squadron RAF
RY-X / Yellow Three
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát pro 01, 2006 5:06 pm 
Offline

Registrován: ned lis 27, 2005 11:17 am
Příspěvky: 827
Forde, mne nejvíce sere když po manévrovém souboji se dostanu na šestku nějakému pilotovi LW nebo RA a ten dá plný knedl a valí domů. To je OK, ale nejlepší na tom je když bliká jako vánoční stromeček na každé prolétávající letadlo......a na výzvu neblikej a bojuj neodpoví....věř mi, kdybych měl více munice, bylo by mi úplně jedno jestli bych ho dostal s otevřeným podvozkem nebo taranem. Jakkoliv by chcípl (i já třeba) bylo by to dobře. ten kdo zapíná poziční světla aby tak přilákal pomoc, zasluhuje smrt !

Ale je to jenom můj názor. je pokřivený tím že jsem za svých blbých let pustil několik blikajících kouřících nedoražených chcípáků domů.....a oni se mne pokoušeli sundat. proto ta nenávist :) 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned pro 10, 2006 8:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 05, 2005 4:45 pm
Příspěvky: 1257
hodím to sem aj ked je to trochu OT:




Gryzlov s partiou loví enemáka :lol:

_________________
Mária bohová... Prišla som z RUSKA a som tu na ROMBARDII už asi dlho, lebo Ffajtlovi jebe ale má admin práva, tak to stále zakrýva PS: Pán malomocný..... ROFL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon pro 11, 2006 6:45 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 22, 2006 8:23 am
Příspěvky: 2386
:lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon pro 11, 2006 1:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv črc 27, 2006 9:02 am
Příspěvky: 335
Bydliště: korycany186
:lol: :lol: :lol:

_________________
No.313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-B
ObrázekObrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát pro 29, 2006 3:25 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 06, 2006 7:43 pm
Příspěvky: 19
313_OTU_Oblak píše:
Forde, mne nejvíce sere když po manévrovém souboji se dostanu na šestku nějakému pilotovi LW nebo RA a ten dá plný knedl a valí domů. To je OK, ale nejlepší na tom je když bliká jako vánoční stromeček na každé prolétávající letadlo......a na výzvu neblikej a bojuj neodpoví....věř mi, kdybych měl více munice, bylo by mi úplně jedno jestli bych ho dostal s otevřeným podvozkem nebo taranem. Jakkoliv by chcípl (i já třeba) bylo by to dobře. ten kdo zapíná poziční světla aby tak přilákal pomoc, zasluhuje smrt !

Ale je to jenom můj názor. je pokřivený tím že jsem za svých blbých let pustil několik blikajících kouřících nedoražených chcípáků domů.....a oni se mne pokoušeli sundat. proto ta nenávist :) 8)


No tak jsem asi před třemi dny lítal na AHáčkách a nerazil jsem tam na jednoho hodně snaživýho hlada.3el jsem se spitem po He111 a dvakrát ( tedy ve dvou případech ne dlouho po sobě) se mi namotak do palby.
Vyváznul a sebral mi body budiš,příště se vykašlu na možný ban a budu pálit i přez něj.
Jo a za světluškama se ženu jak husa po flusu,tedy pokud nepřistávájí.beru to jako že mne chtějí vyzvat a nebo soutěžit v rychlosti,ale když ho osolím už mu to tak rychle nepoletí

_________________
Když mi dojde munice tak je ukecám
Obrázek
57th Operational Training Unit RAF
JZ-W


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát pro 29, 2006 4:04 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 12:13 pm
Příspěvky: 1599
Zdar Forde ... nešlo by dát trochu menšího avatara ? ... spit je gut, akurát rochu velký :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát pro 29, 2006 2:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 06, 2006 7:43 pm
Příspěvky: 19
313_Blc píše:
Zdar Forde ... nešlo by dát trochu menšího avatara ? ... spit je gut, akurát rochu velký :D



Jasně sorry
Zatim jsem ho smazl,a hned jak to půjde tak to předělám

_________________
Když mi dojde munice tak je ukecám
Obrázek
57th Operational Training Unit RAF
JZ-W


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz