No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je pát dub 19, 2024 6:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 23, 2007 12:52 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 27, 2006 11:48 pm
Příspěvky: 1385
Lucka píše:
313_FlyBoy píše:
Vcera nebo predevcirem takhle nahanim Befko co slo po me a vzapeti kdyz ho rovnam pred laufy tak se zezhora odzadu prihnala Lucka a sundala mi ho pred nosem. Dokonce se vesla mezi me a 50metru vzdalene Bfko predemnou :lol: Tak jsem ji napsal ze dekuji za pomoc a ona prej ze cekala uz dlouho nez ho dostanu, no aby ne kdyz kroutil jako prase :lol: Ted mi to tak pripadne ze si pockala az ho budu mit pred sebou a pak na nej vlitla :lol:

A teď jak to bylo z mého pohledu, ano? Viděla jsem ten souboj. Bylo vás okolo toho befka víc, minimálně čtyři. Kroutil jako o život (však taky jo) a vy jste ho pořád nějak nemohli trefit. Táhl za sebou lehounkou šálu, ale pořád byl aktivní a střílel. Kroužila jsem nad vámi a docela se zájmem koukala, jak šikovně se ten pilot brání. Jenomže už jsem tam byla moc dlouho a bála se, že mě někdo zoomne. Když točil levou zatáčku nalétla jsem na něj, předsadila a.....bylo to, no.
Vůbec jsem nepřemýšlela, jestli si ho někdo zrovna rovná nebo nerovná před laufy. Na můj vkus jste si ho rovnali opravdu dlouho. Tak sry, už to příště neudělám.
Jo a těch 50 m mezi Tebou a befkem je totální nesmysl. Mám konvergenci laufů 250 m a když jsem vystřelila krátkou dávku, šlo to "na flek" . Zasáhla jsem motor a kabinu, bylo to PK. Ale tomu pilotovi befka (nick "komár") SALUTE! Byl to frajer, že dokázal takovou dobu vodit několik Spitů.


Ano presne tak to bylo Luci :D

_________________
Na životě miluju zejména tu rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný :lol:

RY-C
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 23, 2007 10:25 am 
Offline

Registrován: úte úno 14, 2006 7:55 pm
Příspěvky: 35
313_Macher píše:
Dnes sme na tomhle serveru dostali 3x vyhubovano,tak me zajima kde soudruzi udelali chybu:

1.nejakej magor me pri startu na stojance prezehli,aniz by si zjistil,jestli pred nim neco nestoji
ulevim si do chatu,cituju: idiote a hned sem napomenutej za hruby vyrazy

2.pletem se 312 do souboju - :) je to par dni,co siju po bf a jeden z 312_OTU ve snaze si taky vystrelit me smete z oblohy

3.kradem sestrely - kdyz za nekym sedi rozkourena 109 a pere ze vsech laufu pude dolu at si ji nacal kdo chce a bombr s pustenym palivem a jednim hulicim motorem,kterej pokracuje na cil taky

koukam ze mame podobny zkusenosti :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř úno 28, 2007 12:26 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 6:41 am
Příspěvky: 1846
Upozornění všem, kteří ještě nejsou zaregistrovaní a přihlášení ke squadroně aby tak učinili co nejdříve...

děkuji.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř úno 28, 2007 4:58 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 12:13 pm
Příspěvky: 1599
Ehm ... ok

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř úno 28, 2007 11:44 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 6:41 am
Příspěvky: 1846
Blciku porad te nevidim, ze bys chtel do squadrony.... a co ostatni?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 01, 2007 9:13 am 
Offline

Registrován: sob pro 23, 2006 8:18 am
Příspěvky: 6
Bydliště: Kommotau, Girkau
310_BlueL píše:
313_Macher píše:
Dnes sme na tomhle serveru dostali 3x vyhubovano,tak me zajima kde soudruzi udelali chybu:

1.nejakej magor me pri startu na stojance prezehli,aniz by si zjistil,jestli pred nim neco nestoji
ulevim si do chatu,cituju: idiote a hned sem napomenutej za hruby vyrazy

2.pletem se 312 do souboju - :) je to par dni,co siju po bf a jeden z 312_OTU ve snaze si taky vystrelit me smete z oblohy

3.kradem sestrely - kdyz za nekym sedi rozkourena 109 a pere ze vsech laufu pude dolu at si ji nacal kdo chce a bombr s pustenym palivem a jednim hulicim motorem,kterej pokracuje na cil taky

koukam ze mame podobny zkusenosti :lol:


Zdar BlueL,
ad 1) to je automatika, proste nektery slova to v chatu penalizuje... uz nerozlisi jestli vsem oznamujes "to jsem ale idiot..."

ad 2 a 3 - tohle necht si vyrikaji zucastneni, obecne myslim ze mas pravdu v tom ze pokud pokracuje dal v utoku a spoluhrac se odpoutal, je to legitimni cil... jina vec by byla pokud po prvnim napadenim ho nekdo od vas rozkouri, nepritel se pakuje dom, ty se odpoutas na druhej pass a mezitim ti ho sezobnu. To nastve kazdyho protoze evidneten sis ho pripravil a chtel ho dorazit... ale beru to s respektem, sam jsem taky nekolikrat spatne vyhodnotil umysly spoluhracu a proste ho dorazil... jako ze jindy sprejuju jak divej tak v techhle pripadech zpravidla staci zlehka poklepat a uz se riti k zemi... jak na potvoru :D

S!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2007 2:14 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 27, 2006 11:48 pm
Příspěvky: 1385
Hm tak se mam jeste co ucit v manevrech. Mozna si poridim opet ten muj stary FF Joystick za 900. I kdyz mam X52 tak porad mi chybi ten cit. Dneska me docela dobre prohnal jeden skopcak, byl to asi petiminutovy manevrovy boj.

Duvod meho presvedceni je tento:
JG107_ari :lol:

At sem zkousel cokoliv byl porad za mnou, je fakt ze jsem to jednou uz skoro utrhl do vyvrtky pac ten cit ziskany z FF je proste na X52 ten tam, ale i tak jsem videl ucinnost symetricky oteviranych slotu na 109 a lag krivek. :roll:
Nechapu jak mohli Nemci prohrat valku :lol:

_________________
Na životě miluju zejména tu rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný :lol:

RY-C
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2007 11:05 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 13, 2006 1:14 pm
Příspěvky: 858
313_FlyBoy píše:
Hm tak se mam jeste co ucit v manevrech. Mozna si poridim opet ten muj stary FF Joystick za 900. I kdyz mam X52 tak porad mi chybi ten cit. Dneska me docela dobre prohnal jeden skopcak, byl to asi petiminutovy manevrovy boj.

Duvod meho presvedceni je tento:
JG107_ari :lol:

At sem zkousel cokoliv byl porad za mnou, je fakt ze jsem to jednou uz skoro utrhl do vyvrtky pac ten cit ziskany z FF je proste na X52 ten tam, ale i tak jsem videl ucinnost symetricky oteviranych slotu na 109 a lag krivek. :roll:
Nechapu jak mohli Nemci prohrat valku :lol:

JJ Ari je good pilot. Tiez som mal moznost snim bojovat 1vs1 , dokonca 2x. Pokial mal vysku na manevrovanie v horizonte tak sa drzal. Ale bojovat proti spitu je kuuur... tazke ;)

_________________
No. 313 (Czechoslovak) Fighter Squadron RAF
RY-X / Yellow Three
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2007 1:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 27, 2006 11:48 pm
Příspěvky: 1385
313_Hidde píše:
313_FlyBoy píše:
Hm tak se mam jeste co ucit v manevrech. Mozna si poridim opet ten muj stary FF Joystick za 900. I kdyz mam X52 tak porad mi chybi ten cit. Dneska me docela dobre prohnal jeden skopcak, byl to asi petiminutovy manevrovy boj.

Duvod meho presvedceni je tento:
JG107_ari :lol:

At sem zkousel cokoliv byl porad za mnou, je fakt ze jsem to jednou uz skoro utrhl do vyvrtky pac ten cit ziskany z FF je proste na X52 ten tam, ale i tak jsem videl ucinnost symetricky oteviranych slotu na 109 a lag krivek. :roll:
Nechapu jak mohli Nemci prohrat valku :lol:

JJ Ari je good pilot. Tiez som mal moznost snim bojovat 1vs1 , dokonca 2x. Pokial mal vysku na manevrovanie v horizonte tak sa drzal. Ale bojovat proti spitu je kuuur... tazke ;)



Mno to jo ale kdyz sem mel 25lbs a on G14 :? a stejne me dostal :oops:

_________________
Na životě miluju zejména tu rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný :lol:

RY-C
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2007 2:54 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv črc 27, 2006 9:02 am
Příspěvky: 335
Bydliště: korycany186
Ju Voodoo už ti šlapu na paty teda v sestřelech:) Nicmeně musím říct že jsem opet v dost drsném lagu zavrtal do země:( byl se ve střemhlavem utoku a 5sekund lag (bum).přistani lag (bum).To me moc mrzí že to tak skače když se někdo nahrává.

_________________
No.313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-B
ObrázekObrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát pro 07, 2007 7:34 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 18, 2005 12:11 pm
Příspěvky: 1578
Bydliště: NDCA
Chcel by som sa tu vyjadrit k statistikam na WOE serveri (dufam, ze tuto diskusiu Pinky este sleduje):

1) Sucasny TOD sme rozohrali za cervenych. Ale momentalne lietame za modrych aj za cervenych a statistiky na WOE to proste neberu.
V zozname aktivnych pilotov su len borci lietajuci na cervenej strane, aj ked body dostavame aj za chlapov, ktori lietaju na modrej strane.
Proste v zozname aktivnych pilotov by tym padom mali byt aj modry. Takto to vyzera trochu divno. Ako keby sme ciiitovali. Aj ked to mame len anonymnych prispievatelov. :D
A este som si vsimol, ze taktiez ako squadrona nefigurujeme v celkovom hodnoteni squadron.

2) (Osobny nazor) Nelubi sa mi, ze hlavny ukazatel uspesnosti je K/D (Kill/Death) ratio. Osobne by som skorej povedal, ze hlavnym ukazatelom uspesnosti pilota by mal byt S/D (Sorties/Death) ratio.
Osobne si myslim, ze keby sa lietalo na S/D miesto K/D tak by celkova uroven lietania na inak skvelom WOE bola posunuta zase smerom k lepsiemu.

_________________
Be quick or be dead!


Naposledy upravil 313_Nevo dne pát pro 07, 2007 7:50 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát pro 07, 2007 7:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 27, 2006 11:48 pm
Příspěvky: 1385
Hmm Nevo, tak se lita na Air Waru.
Hlavne prezit!

Ja se snazim tak litat aji na dogfight serverech, protoze mam daleko lepsi pocit, ze nejsem v seznamu killu nepritele "beznym nickem". :lol:

_________________
Na životě miluju zejména tu rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný :lol:

RY-C
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob pro 08, 2007 11:54 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 27, 2006 11:48 pm
Příspěvky: 1385
Uz se tesim az budou kmani UFA Fridrichy. Hehe hezky z minimalky do vertikalniho loopu a nepadnout pri tom do vyvrtky na rozdil od jinych masin ve hre :lol: Nebo to rozhavim do divu na max a pak pritahnu aniz bych ztratil kridla :lol: TO se to bude krasne litat :lol: A o FW ni nemluvne :lol:

_________________
Na životě miluju zejména tu rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný :lol:

RY-C
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned pro 09, 2007 8:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 12:13 pm
Příspěvky: 1599
klííd

voni maj lepší stroje, my jsme lepší piloti :wink:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wings Over Europe
PříspěvekNapsal: pon říj 27, 2008 9:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 18, 2005 12:11 pm
Příspěvky: 1578
Bydliště: NDCA
Hosi GRATULACIA. Zo spodku tabulky sme sa prepracovali do cela.
Len tak dalej!
Do konca TODu 302 mame. 8)

_________________
Be quick or be dead!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz