No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je pát dub 19, 2024 1:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát úno 09, 2007 1:50 pm 
Offline

Registrován: sob pro 23, 2006 8:18 am
Příspěvky: 6
Bydliště: Kommotau, Girkau
Tak chlapi co je s vama?
porad jeste nemate zalozenou perut na WOE? Pycko se vcera divil ze ne, ale jak muzte, kdyz se jeste nikdo ani neregnul... :)

Toz cekame na vas... brzy budem presouvat na nove zelezo, od dubna pravdepodobne na 100Mbit... a posily budou treba.... I kdyz tenhle TOD uz asi dosmoulime ke konecnemu vitezstvi :roll:

Tak do zbrane!
312_Pinky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob úno 10, 2007 12:01 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 18, 2005 12:11 pm
Příspěvky: 1578
Bydliště: NDCA
Takze teraz pekne poprosime velitela, nech nas zalozi:

Velitel, zaloz nas!
8)

_________________
Be quick or be dead!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 12, 2007 11:10 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 05, 2005 4:45 pm
Příspěvky: 1257
FF , Macher - zaregistrujte 313. Sq. na WOE

začína sa nový TOD http://83.69.49.67/

chcel by som to nie len zažiť, ale aj prežiť :)

_________________
Mária bohová... Prišla som z RUSKA a som tu na ROMBARDII už asi dlho, lebo Ffajtlovi jebe ale má admin práva, tak to stále zakrýva PS: Pán malomocný..... ROFL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 12, 2007 12:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 6:41 am
Příspěvky: 1846
zaregistrováno

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2007 12:24 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 8:36 pm
Příspěvky: 1675
Bydliště: DKnL
Dnes sme na tomhle serveru dostali 3x vyhubovano,tak me zajima kde soudruzi udelali chybu:

1.nejakej magor me pri startu na stojance prezehli,aniz by si zjistil,jestli pred nim neco nestoji
ulevim si do chatu,cituju: idiote a hned sem napomenutej za hruby vyrazy

2.pletem se 312 do souboju - :) je to par dni,co siju po bf a jeden z 312_OTU ve snaze si taky vystrelit me smete z oblohy

3.kradem sestrely - kdyz za nekym sedi rozkourena 109 a pere ze vsech laufu pude dolu at si ji nacal kdo chce a bombr s pustenym palivem a jednim hulicim motorem,kterej pokracuje na cil taky

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2007 6:46 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 22, 2006 8:23 am
Příspěvky: 2386
já na české servry moc nelezu
je to vždy a vždy prachsprostej masomlejn

ano asi jsem zmlsaný ze spitů
kde není i na nepřátelské straně problém aby někdo seděl v bombardéru
kde má mise nějaký smysl a kde když je potřeba ti někdo pomůže
sice i tam se ti semtam někdo připlete před lauf ale je to spíš vyjímka

příklad proč nelezu na AH - poslední můj polet tam
narodím se taranujem mě FW an se nestihnu zorientovat kde vůbec mám odstartovat
ročoudí mě aaa do formace se kemě přidá BF
když jsem s rogalem přistál na naší straně fronty bf počká až sednu a pak mě rozsřílí
a to sou jen poslední mé dva lety tam které si pamatuju
ale takhle tam dopadnu témě vždy

ps: a hlavně mě na českých servrech serou ty ikony
vlezte mě na záda s ikonama a nevymlouvejte se na rozpoznávání letadel

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2007 11:48 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 12, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 1331
Macher, :lol:
Už i ty ses snížil k nadávkám? :lol:
Já jsem tam onehdá chtěl něco napsat do chatu, ale nakonec jsem to vždycky smazal. :D
Ti jejich OTU jsou opravdu jak létající cirkus. Skoro jsem si myslel, že je schválně nasadili, aby nám brali sestřely a případně někoho srazili dolů. :D
Ale když to do mně málem napakuje zkušený člen 312 a další mi sebere kill, tak jsem si řek, že asi takhle lítají a nějak jsem se smířil. :D
Numero, ty ikony jdou vypnout a servery typu AH jsou spíš tréninkové a DF. Na spitech vs bf občas lítám, ale ono to dogfight je i tam, nehledě na to, že je tam poslední dobou nějak málo lidí. Jestli hledáš mise které mají smysl, tak lítej coopky a specky (já vím, tam zas usínáš). Hele, ty máš nějak poslední dobou negativní přístup ke všem problémům. Že ona ti PB dala nůž na krk s tím plozením dětí, co? :lol:

_________________
Obrázek
Mě nemůžete vyděsit! Jsem zbabělec, mám strach pořád! A.Rimmer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2007 5:37 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 8:36 pm
Příspěvky: 1675
Bydliště: DKnL
Když mi někdo čajzne kill ignoruju to,když do mě vrazí,tak mě nasere,ale když mi nadává do zlodějů a unterwassermannů,tak mě vytočí!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2007 8:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 27, 2006 11:48 pm
Příspěvky: 1385
Ja jsem treba takhle jednou napadl Befko ale vzapeti jsem zjistil, ze to do nej chvili pral Holt z 606ty a tak jsem mu pisnul at si ho teda dodela. Nechal jsem mu ho protoze si ho nacnul.
Vcera nebo predevcirem takhle nahanim Befko co slo po me a vzapeti kdyz ho rovnam pred laufy tak se zezhora odzadu prihnala Lucka a sundala mi ho pred nosem. Dokonce se vesla mezi me a 50metru vzdalene Bfko predemnou :lol: Tak jsem ji napsal ze dekuji za pomoc a ona prej ze cekala uz dlouho nez ho dostanu, no aby ne kdyz kroutil jako prase :lol: Ted mi to tak pripadne ze si pockala az ho budu mit pred sebou a pak na nej vlitla :lol:


Ale nevadi mi to, sice jsem tam jeste oficialne nesundal zadnyho, tak sam jsem byl zabit pouze jednou :D a to nepocitam ty ktere jsem poskodil :lol: Satci mi ze spise preziju, toho si cenim vic :)

_________________
Na životě miluju zejména tu rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný :lol:

RY-C
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2007 8:47 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 05, 2005 4:45 pm
Příspěvky: 1257
men niečo také urobil 312_J.... no čo už ?!

_________________
Mária bohová... Prišla som z RUSKA a som tu na ROMBARDII už asi dlho, lebo Ffajtlovi jebe ale má admin práva, tak to stále zakrýva PS: Pán malomocný..... ROFL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 20, 2007 9:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 12:13 pm
Příspěvky: 1599
Létající cirkus ?
No , to je dobré :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 22, 2007 6:53 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 29, 2005 9:50 pm
Příspěvky: 158
313_FlyBoy píše:
Vcera nebo predevcirem takhle nahanim Befko co slo po me a vzapeti kdyz ho rovnam pred laufy tak se zezhora odzadu prihnala Lucka a sundala mi ho pred nosem. Dokonce se vesla mezi me a 50metru vzdalene Bfko predemnou :lol: Tak jsem ji napsal ze dekuji za pomoc a ona prej ze cekala uz dlouho nez ho dostanu, no aby ne kdyz kroutil jako prase :lol: Ted mi to tak pripadne ze si pockala az ho budu mit pred sebou a pak na nej vlitla :lol:

A teď jak to bylo z mého pohledu, ano? Viděla jsem ten souboj. Bylo vás okolo toho befka víc, minimálně čtyři. Kroutil jako o život (však taky jo) a vy jste ho pořád nějak nemohli trefit. Táhl za sebou lehounkou šálu, ale pořád byl aktivní a střílel. Kroužila jsem nad vámi a docela se zájmem koukala, jak šikovně se ten pilot brání. Jenomže už jsem tam byla moc dlouho a bála se, že mě někdo zoomne. Když točil levou zatáčku nalétla jsem na něj, předsadila a.....bylo to, no.
Vůbec jsem nepřemýšlela, jestli si ho někdo zrovna rovná nebo nerovná před laufy. Na můj vkus jste si ho rovnali opravdu dlouho. Tak sry, už to příště neudělám.
Jo a těch 50 m mezi Tebou a befkem je totální nesmysl. Mám konvergenci laufů 250 m a když jsem vystřelila krátkou dávku, šlo to "na flek" . Zasáhla jsem motor a kabinu, bylo to PK. Ale tomu pilotovi befka (nick "komár") SALUTE! Byl to frajer, že dokázal takovou dobu vodit několik Spitů.


Naposledy upravil Lucka dne čtv úno 22, 2007 4:00 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 22, 2007 7:18 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 22, 2006 8:23 am
Příspěvky: 2386
Lucka píše:
313_FlyBoy píše:
Vcera nebo predevcirem takhle nahanim Befko co slo po me a vzapeti kdyz ho rovnam pred laufy tak se zezhora odzadu prihnala Lucka a sundala mi ho pred nosem. Dokonce se vesla mezi me a 50metru vzdalene Bfko predemnou :lol: Tak jsem ji napsal ze dekuji za pomoc a ona prej ze cekala uz dlouho nez ho dostanu, no aby ne kdyz kroutil jako prase :lol: Ted mi to tak pripadne ze si pockala az ho budu mit pred sebou a pak na nej vlitla :lol:

A teď jak to bylo z mého pohledu, ano? Viděla jsem ten souboj. Bylo vás okolo toho befka víc, minimálně čtyři. Kroutil jako o život (však taky jo) a vy jste ho pořád nějak nemohli trefit. Táhl za sebou lehounkou šálu, ale pořád byl aktivní a střílel. Kroužila jsem nad vámi a docela se zájmenm koukala, jak šikovně se ten pilot brání. Jenomže už jsem tam byla moc dlouho a bála se, že mě někdo zoomne. Když točil levou zatáčku nalétla jsem na něj, předsadila a.....bylo to, no.
Vůbec jsem nepřemýšlela, jastli si ho někdo zrovna rovná nebo nerovná před laufy. Na můj vkus jste si ho rovnali opravdu dlouho. Tak sry, už to příště neudělám.
Jo a těch 50 m mezi Tebou a befkem je totální nesmysl. Mám konvergenci laufů 250 m a když jsem vystřelila krátkou dávku, šlo to "na flek" . Zasáhla jsem motor a kabinu, bylo to PK. Ale tomu pilotovi befka (nick "komár") SALUTE! Byl to frajer, že dokázal takovou dobu vodit několik Spitů.


ved to římám je to tá no tá - čarodejnica :wink:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 22, 2007 9:11 am 
Offline

Registrován: úte lis 22, 2005 10:17 am
Příspěvky: 549
313_123 píše:
Lucka píše:
313_FlyBoy píše:
Vcera nebo predevcirem takhle nahanim Befko co slo po me a vzapeti kdyz ho rovnam pred laufy tak se zezhora odzadu prihnala Lucka a sundala mi ho pred nosem. Dokonce se vesla mezi me a 50metru vzdalene Bfko predemnou :lol: Tak jsem ji napsal ze dekuji za pomoc a ona prej ze cekala uz dlouho nez ho dostanu, no aby ne kdyz kroutil jako prase :lol: Ted mi to tak pripadne ze si pockala az ho budu mit pred sebou a pak na nej vlitla :lol:

A teď jak to bylo z mého pohledu, ano? Viděla jsem ten souboj. Bylo vás okolo toho befka víc, minimálně čtyři. Kroutil jako o život (však taky jo) a vy jste ho pořád nějak nemohli trefit. Táhl za sebou lehounkou šálu, ale pořád byl aktivní a střílel. Kroužila jsem nad vámi a docela se zájmenm koukala, jak šikovně se ten pilot brání. Jenomže už jsem tam byla moc dlouho a bála se, že mě někdo zoomne. Když točil levou zatáčku nalétla jsem na něj, předsadila a.....bylo to, no.
Vůbec jsem nepřemýšlela, jastli si ho někdo zrovna rovná nebo nerovná před laufy. Na můj vkus jste si ho rovnali opravdu dlouho. Tak sry, už to příště neudělám.
Jo a těch 50 m mezi Tebou a befkem je totální nesmysl. Mám konvergenci laufů 250 m a když jsem vystřelila krátkou dávku, šlo to "na flek" . Zasáhla jsem motor a kabinu, bylo to PK. Ale tomu pilotovi befka (nick "komár") SALUTE! Byl to frajer, že dokázal takovou dobu vodit několik Spitů.


ved to římám je to tá no tá - čarodejnica :wink:

:lol: :lol:

_________________
Lt. 1stCL/Wedge

5.Staffel - II. Schwarm - Weiße 9 +-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv úno 22, 2007 3:25 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 29, 2005 9:50 pm
Příspěvky: 158
313_123 píše:
ved to říkám je to tá no tá - čarodejnica :wink:

Ále prdlajs čarodejnica :lol:
A ještě ke všemu mi dosluhuje joy. Je tak vyčochtanej, že s ním už nemůžu pořádně vůbec nic trefit. :(
Budu muset koupit novej :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz