No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je stř čer 26, 2024 11:25 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 261 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Fučiho koniec :lol:
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2007 12:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 05, 2005 4:45 pm
Příspěvky: 1257
vééééľmi zaujímavé:

http://vwings.net/forum/viewthread.php?forum_id=21&thread_id=1603&rowstart=0

hlave Pepanov príspevok LOL

Kód:
Naposledy sem s Fučidou letěl v pátek - nasral mě tak nehorázně že sem mu to prostě musel udělat!!!. Sám si lítá vždycky krytej nějakým joudou (dříve Já teď Cába) ten mu utírá prdel a on si sestřeluje jedno éro za druhým. Já už ho prokouknul dávno celou tu jeho zrůdnou taktiku - vůbec ho nezajímá cíl mise - na bombry sere stejně tak potom na svojí dvojku a pak se vytahuje tím že má světovej strejk - dyť to už musí být do očí bijící - tohle dokáže každej jouda. Jenže mě došla trpělivost!!! - on má teď totiž Cábu a na mě úplně sere!!! - normálně natvrdo mě nechal dvakrát zasebou v pátek chcípnout - no co byste udělali na mém místě???? Už dávno sem chtěl odejít od 1stCL ale pár lidí mě tam přecijen drželo. No tak sem se nasral a šel s nickem LLM_FW68 do mise sám za ruďochy - dloho sem na tuhle příležitost čekal a dostal šanci v ideální konfiguraci Spit IXe proti Mičudovi v g6 tohle musí vzládnout i neandrtálec. Hezky sem si počkal jak je P38 čky začnou načínat (uvažte jaký sou to lamy když nezvládaj souboje s P38 čkama a pak se tady prsí světovým strejkem - sráč jeden:-) Prvního sem si vychutnal Cábu - jak se mrsknul na padáku tak se ve mě rozprostilo takové příjemné teplo - sráč jeden - nejdřív se odemně nechá učit jak lítat přisere si to do letky jako totál lama ( a to ho tam ještě natáhnu já!!!) a pak mě bez jedinýho slova vyšoupne od Fučidy (teď už toho teda nelituju - ale má co si zasloužil!!!). Pak sem si řekl chtělo by to toho manachrovanho kreténa ještě sejmout to bych si snad cvrnknul do trenek!!! sejmout je tak jedním vrzem - to by byla lábuž ... Nedodvedete si představit jak mi zablejsklo v očích když sem viděl že je načnutej - hezky sem si zaparkoval se Spitíkem za ten jeho rozstřílenej krám a jak vyskočil začal sem do něj šít jak zběsilej - přesto že je IXtka hodně blbuvzdorná dělalo mi trošku problém se pořádně trefit - já se v ten moment popadal za břicho když sem si ho vybavil na TS jak tam řve jak podsvinče - já se fakt hoši málem pochcal. Když padnul čekal sem nějakou jeho nabubřelou hlášku na chatu - to hoši netrvalo ani minutu a už se ozval tšen jeho vrchol ješitnosti - jesli prej sem na to teda hrdej?!? - to si kurva piš Fučido že sem na to patřičně hrdej!!! tohle byl totiž kurva zásek vojebat vás takhle oba najednou!!! - konečně sem vám ten nehoráznej komplot proti mě pořádně osladil - máš co sisi zasloužil!!! Lituju toho že sem se vůbec do tý vaší zasraný bandy někdy dostal. Cába až tam budeš tak dlouho jako já tak mě teprv pochopíš - je mi jasný že se teď na mojí hlavu sesype hromada vašich rádoby |"morálních" posměšků, výčitek, narážek, opovrženích a kdovíčeho ještě - jenže já vám na to seru! když vy serete na mě!!! - kdo má trochu inteligence ví moc dobře co ste za bandu ubožáků co akorát všechno vochcávaj a maj o sobě hooodně vysoké mínění - věřím že mě sposta lidí tady z SVK pochopí a v pohodě si s nima zalítám - už vás dávno nepotřebuju a zároveň vámi silně pohrdám - vím líp než kdokoliv jinej co ste zač!!!
S!!! vy utrápená bando usmrknaců

Už nikdy více 1stCL/Pepan!!!!

Odteďka pro všechnu jen a jedině PEPAN!!!

_________________
Mária bohová... Prišla som z RUSKA a som tu na ROMBARDII už asi dlho, lebo Ffajtlovi jebe ale má admin práva, tak to stále zakrýva PS: Pán malomocný..... ROFL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2007 2:03 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
Vono cele to vlakno je moooc pekne ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2007 4:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 22, 2006 8:23 am
Příspěvky: 2386
patřímu to měli by mu poslat metál - tomu co ho sundal :wink:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte bře 06, 2007 4:41 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2005 3:27 pm
Příspěvky: 375
313_123 píše:
patřímu to měli by mu poslat metál - tomu co ho sundal :wink:

Zavist je sfina, co? :cool:

_________________
Tak bacha - tenhle pes kouše !!!
Když jí ...
Obrázek
Gladiatori


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2007 6:41 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 22, 2006 8:23 am
Příspěvky: 2386
Bretis píše:
313_123 píše:
patřímu to měli by mu poslat metál - tomu co ho sundal :wink:

Zavist je sfina, co? :cool:


je páč mě se ho na padáku sundat nepovedlo
jednou jsem na něj spadnul s p38 a vyslechl si
že byl moc brzo po startu že nesl bombu a vůbec to byla děsná
svinárna

ps: je to nepřítel a jakékolvek jeho neštěstí mě těší
a kor u lionů - a oni to vědí :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2007 7:05 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 12:13 pm
Příspěvky: 1599
Svého času, když mně jeden týpek rozstřílel na AW panáčka v běhu po zemi sem to bral dost osobně, ale už mně to přešlo a dívám se na to s nadhledem - je to jen HRA :wink:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2007 8:24 am 
Offline

Registrován: úte lis 22, 2005 10:17 am
Příspěvky: 549
Mnjoooo, je fakt že občas se ti prostě povede nešťastnou náhodou sundat vyskakujícího pilota, páč si nevšimneš toho, že vyskakuje. Ale tohle byla prostě cílená střelba na vyskočivšího pilota, a tedy pěkná sviňárna. Hlavně si Fuči zasloužil přežít, páč to jak se tam ve dvou bránili přesile a posléze tam zvostal sám a dokázal přitom i jednoho z těch borců poslat do kopru a další poškodit, je prostě obdivuhodný!!!
:imfan:

_________________
Lt. 1stCL/Wedge

5.Staffel - II. Schwarm - Weiße 9 +-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2007 8:47 am 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
A jejeda, dalsi kult osobnosti?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2007 9:54 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 6:41 am
Příspěvky: 1846
Kdyby byl tak dobrý jak všichni říkají, tak by je do kopru poslal všechny a nemusel by skákat.....

HOWGH :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2007 11:18 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 02, 2006 10:16 am
Příspěvky: 338
LOOL na mě musela přijít knihovnice, co že se tak tlemím, že to jde slyšet o dvě patra výš, poprskanej monitor dopolední sváčou mi Pepan proplatí a hnědé trenky mu pošlu na vyprání. :lol:

_________________
"Fortune favours the brave."
=313th Czechoslovak squadron= FB
=Bohemici Aviatores= WB
=1st Czech Lions= TW
RY-H

ObrázekObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2007 11:45 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 13, 2006 1:14 pm
Příspěvky: 858
Ty, ale mna by aj tak zaujimalo, ako sa da prezit tolko vela misii. :tss:
Kde su tie vsetky lagy, stupidny AI winngman co ho nesere ze pristavas a stale sa drzi stebou fo fromacii, flaky co ti to poslu v 4km rovno do kabiny, pripadne ti urvu kridlo v 100m. Kde je toto vsetko ? Verim ze by sa mi tolko misii nepodarilo prezit ani keby som to nad letiskom otocil a znovu sadol, KUA. Ta neletam ja daco inuo? :hmm:

_________________
No. 313 (Czechoslovak) Fighter Squadron RAF
RY-X / Yellow Three
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2007 11:48 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 22, 2006 8:23 am
Příspěvky: 2386
313_Hidde píše:
Ty, ale mna by aj tak zaujimalo, ako sa da prezit tolko vela misii. :tss:
Kde su tie vsetky lagy, stupidny AI winngman co ho nesere ze pristavas a stale sa drzi stebou fo fromacii, flaky co ti to poslu v 4km rovno do kabiny, pripadne ti urvu kridlo v 100m. Kde je toto vsetko ? Verim ze by sa mi tolko misii nepodarilo prezit ani keby som to nad letiskom otocil a znovu sadol, KUA. Ta neletam ja daco inuo? :hmm:


říká se tomu myslím čítování :wink:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2007 11:49 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 6:41 am
Příspěvky: 1846
Hidde... on neplnil ukoly, wingmani zařvali, aby přežil, jen co to trochu koupil, zdekoval se domu... nelital jabo.. lital vysoko a jakmile neco videl ve stejnem levelu,... utikal...

:roll:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2007 12:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 27, 2005 1:28 pm
Příspěvky: 309
313_Ffajtl píše:
Hidde... on neplnil ukoly, wingmani zařvali, aby přežil, jen co to trochu koupil, zdekoval se domu... nelital jabo.. lital vysoko a jakmile neco videl ve stejnem levelu,... utikal...

:roll:

Az na to, ze, mu chcipaj wingmani (jak rikate) na tom neni nic spatnyho, ne? Hraje si na realitu, tak se nechova jako quaker...

_________________
Proč padáme?
Abychom se naučili znovu zvednout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 07, 2007 12:21 pm 
Offline

Registrován: úte lis 22, 2005 10:17 am
Příspěvky: 549
313_123 píše:
říká se tomu myslím čítování :wink:

Ty vo tom taky něco víš co ty kluku ušatá, přiznej se! :lol:

Ffajtlíku......já tě prostě žeru!!! :lol: Ale veskrze máš jistojistě pravdu. :D :D

_________________
Lt. 1stCL/Wedge

5.Staffel - II. Schwarm - Weiße 9 +-


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 261 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz