No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je pát dub 19, 2024 10:38 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Potrebuji osvetu
PříspěvekNapsal: pon říj 22, 2007 7:07 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
Zdar lidickove,

tak jsem zase nekde rekl svuj nazor a byl za to hromadne pranyrovan a opovrhovan. Stale tomu ale nerozumim tak by mne zajimlo jestli se najde nekdo kdo mi pomuze pochopit podstatu veci a umozni mi na sobe zapracovat ;-)

Vo co go... Opet jsem se letos zucastnil akce zvane Krumlovsky Vodacky Maraton... Uz pred zavodem jsem se troku zapojil do diskuse, nebot cca mesic pred zavodem provedli zmenu v propozicich a do jinak pouze vodacke akce zaradili 100m prebeh (cili pristan, vylez, vytahni lod, prebehni/prejdi 100m, poloz lod, vlez do ni, odpluj). Sice spojeny s obcestvenim (to bylo vzdy) ale i tak - prudarna.. Ale budiz.. Po zavode jsem pak take napsal par nazoru.

Prvni jsem pojal nestastne a kritiku z nej chapu - bylo to ohledne distribuce obcerstveni, kdy na mezizastavce byla ukryta bedna Kamikadze.. a jen kdo si vsiml tak ho mel - zduvodneni pak bylo ze tam byl omylem a mel byt (a byl) jen v cili.. Me doporuceni o tom dat ho do tasek ktere dostane kazdy pri registraci se nejak minulo ucinkem, byl jsem oznacen za starou strukturu a tak...

Co ale nechapu a rad bych se poucil je totalni odsouzeni mych pripominek k startovnemu. Letos jiz dosahlo 250,- na osobu. To je uz 500,- za kanoe. Tak jsem zkoumal vyvoj do budoucna a vypada to, ze jsem jediny na svete kdo nechape, proc by melo dale stoupat kdyz stale pribyva ucastniku.. Toz mi to prosim vysvetlete.
Muj pohled: naklady na startovni cislo, zajisteni casomiry, pripadny pronajem pozemku na start a cil, poplatek za pousteni vody, propagade - ty jsou prece fixni, maximalne ovlivnene inflaci. Propagacni materialy co dostavaji ucastnici (tzv registracni taska) jsou podle mne take nizke - nekolik casopisu (peknych a drahych - outdoor, rafting a dalsi - ale stare cisla -> pekny sponzorsky dar, ale dle meho nazoru ne naklad pro organizatora), 2 horalky, pak nejakych slevovych kuponu, cokolada... - cili opet naklady minimalni a fixni per osoba. Pak tam je udajne jeste zajisteni svozu ucastniku (pendl) a ubytovani (telocvicny) - ackoli o tom by se dalo diskutovat bo nevim jake % lidi to vyuziva tak si myslim ze to rovnez neporoste s poctem lidi...
Jeste je tam vrtulnik (ala sponzor), hlavni cena atd... NIcmene stale mi vychazi ze cim vice lidi, tim vice prachu z poplatku --> neni duvod je zvysovat. Jediny duvod pak je stale "zlepsovani". Ale za cenu zdrazovani?

Toz mi to vysvetlete.. Uz jsem se dozvedel, ze to kazdy s elementarnim ekonomickym podvedomim musi chapat, ze jsem hovado, prudic atd....

Jinak originalni diskuse je na http://www.krumlovskymaraton.com v sekci Guestbook ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 22, 2007 7:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 22, 2006 8:23 am
Příspěvky: 2386
a organizátor má taky hlad na toho si zapoměl kope :wink:

ne vážně tvé startovné není zas tak přehnané záleží
na sponzorech

myslím že by měli někde zveřejnovat výsledovku tak si to naštuduj
origoš diskusi naštuduji a vyjádřím se ti tu

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2007 9:40 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 02, 2006 10:16 am
Příspěvky: 338
No v podstatě máš pravdu, cena by se měla snižovat se zvyšujícím se počtem účastníků, jen nechápu, co dělají s těmi penězi? Však sponzoská taška stojí 0,0 nic, neplatí něco za pronájem řeky nebo za zbudování trasy?

_________________
"Fortune favours the brave."
=313th Czechoslovak squadron= FB
=Bohemici Aviatores= WB
=1st Czech Lions= TW
RY-H

ObrázekObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2007 2:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 6:41 am
Příspěvky: 1846
V tom se nevyznám.... :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2007 2:58 pm 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2006 10:07 am
Příspěvky: 149
pokud to vemu kolem a kolem, tak stoupajici pocet ucastniku znamena vetsi lakadlo pro sponzory => muzou ze sponzoru vytriskat vice penez a snizit vstupne ;)

Ja myslim, ze se to dost tezko posuzuje, kdyz nezname konkretni cisla...

_________________
1st czech lions (WB, TW)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 24, 2007 5:28 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 13, 2006 1:14 pm
Příspěvky: 858
Ja som za

_________________
No. 313 (Czechoslovak) Fighter Squadron RAF
RY-X / Yellow Three
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz