No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je pát dub 19, 2024 5:18 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned lis 08, 2009 5:35 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 06, 2006 7:43 pm
Příspěvky: 19
Drazí kamarádi a příznivci IL-2 Sturmoviku!
Tímto vám oznamuji,že jsme na našem serveru 57_OTU_CZ_DEDIK spustili virtuální válku na téma Slovenské národní povstání,na kterou vás srdečně zvu.
Na serveru je k dispozici 22 map,které se mění podle toho,kdo vyhraje předchozí mapu.Žádná prohra a čtyři vítězství znamená vyhranou válku.
Celý projekt vychází z reálné skutečnosti.Snažili jsme se skloubit realitu s hratelností.Když objevíte něco,co odporuje skutečnosti a nepřispívá hratelnosti,dejte vědět a my to opravíme.Všechny mapy jsou otestovány,ale chybička se vloudit může.
Při tvorbě map jsme si poměrně dost vyhráli s cíli..Jsou lehké,těžší i velmi těžké.Potřeba ničení cílů je různá,od 100% po 25%.Čtvrtinu cílů stačí zničit na mapách označených P (plichtovací).Jestliže je napsáno,že je třeba zničit cíle v L7,tak to neznamená,že jsou to jediní nepřátelé na mapě.Některá města nebo třeba mosty mohou být oflakované.
Jelikož je nastavení obtížnosti podobné AH (letadýlko na mapě),doporučuji nelítat nad cestami a většími městy.Všechny cíle,které se mají ničit jsou zničitelné.Jestliže je flak schován v lese,je to proto,aby se nedal zničit.
Vyhraje ta strana,která zvolí lepší taktiku,bude číst briefing,má všestranné piloty.
Kdyby si některá letka chtěla dát naše SNP jako souboj s jinou letkou,je možné se domluvit,na krátkodobém zaheslování a nastavení serveru .Je třeba počítat i s tím,že válka může trvat i 12 hodin.
Přijďte všichni dělali jsme to pro vás!
Servr ,TS ,Statistiky>>>adresi http://gz1.lbfree.net/info/

_________________
Když mi dojde munice tak je ukecám
Obrázek
57th Operational Training Unit RAF
JZ-W


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 08, 2009 11:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 26, 2006 9:04 pm
Příspěvky: 1616
Tak co pánové jdem do toho??? Ačkoliv u mne zůstává prioritou ADW, tak bych si lajsnul výtvor československé komuity. :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 08, 2009 11:37 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 11, 2008 2:09 pm
Příspěvky: 229
Bydliště: Vrchlabí
Proč by ne :mnam:

_________________
Vy jste pro můj plán? Jste cvoci!

No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-R
Obrázek ObrázekObrázekObrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 12:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát led 09, 2009 11:02 am
Příspěvky: 404
jasne, aspon si pripomenu zemepis ze zakladky :cool:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 9:30 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 8:36 pm
Příspěvky: 1675
Bydliště: DKnL
hmm,dost to laguje :?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 11:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 06, 2006 7:43 pm
Příspěvky: 19
vydržte pracujeme na nápravě
Stále se potýkáme s několika dětskými nemocemi, cukání na které si nestěžují všichni občasné lagy atd, věřte že věškerý čas věnuji doldění celého systemu, a když zrovna létám tak vždy po přistání nebo havárii lezu do serveru a hledám chyby, které se během našeho "komorního" testování neprojevovali a ukazují se až nyní. Že jsem momentálně připojen do systemu lze poznat podle toho že je na ploše mé letadlo ale stojí tam již hodnou chvíli beze známek aktiviti.

PS: V plánu je na podobném systemu tvorba Afriky a Finska tak že v budoucnu se budou na serveru točit tři kampaně. ale to hudba budoucnosti, tvorba téhle zabrala cca 6 měsíců.

_________________
Když mi dojde munice tak je ukecám
Obrázek
57th Operational Training Unit RAF
JZ-W


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 8:22 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát led 09, 2009 11:02 am
Příspěvky: 404
v pohodě Forde, já třeba smekám klobouk před každým, kdo má snahu vytvořit zábavu pro druhé. A tohle muselo dát spoustu práce :zupaa:
byl jsem tam včera poprvé a bavilo mě to :wink:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 6:03 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 06, 2006 7:43 pm
Příspěvky: 19
Tak pánová, poté co jsem zjistil, že ač je zřetelně uvedeno že nepodporujeme mody, a že si tudíš přejeme aby se na server připojovali klienti jen s neupravovanou instalací IL-2 v4.09m, že toto naše přání je stále opomíjeno bylo přistoupeno k opatření. Spustil jsem na serveru kontrolu souborů ( CRT2 ) vím že někteří mohou mít problémi s připojováním, ale bohužel díky lidem kteří ignorují práci druhých jsme nuceni takto zakročit. Všichni kteří používají win Xp a novější by neměli mít žádné potíže, u win 2000 jsem se doslechl o problémech ale tento sys jistě již téměř nikdo nepoužívá.
Problémy s mody:
1) UFO, ač není dostupné tak s mody je možné na našem serveru létat se všemi a to i AI letouny ( to nejsou zadané na žádné bázy)
2) nekorektní chování serveru, spontálně kouřící letadla bez poškození v jakékoli víšce
3) chybné vyhodnocování stavu letadel a pozemních objektů
takto bych mohl pokračovat dále pokud bych měl náladu se probírat celýn serverovím logem.
omlouvám se všem kterým to může být proti mysli ale pokud se stanoví pravidla, měla by být dodržována.

_________________
Když mi dojde munice tak je ukecám
Obrázek
57th Operational Training Unit RAF
JZ-W


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2009 7:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 26, 2006 9:04 pm
Příspěvky: 1616
:zupaa: :zupaa: :zupaa:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz