No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je stř črc 03, 2024 10:03 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 313_Ikar je dnesnim dnem historie.
PříspěvekNapsal: sob bře 04, 2006 4:27 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 7:40 pm
Příspěvky: 379
Bydliště: Pha/Rtdm
No, nazev tematu zni skoro funeralne, ale bohuzel Vam spolubojovnici musim oznamit ze dnesnim dne koncim svou cinnost v 313sq.


K tomuto kroku mne dovedly okolnosti ktere se projevovaly jiz delsi (rozumej mesice) dobu a v posledni dobe vygradovali na uroven kterou jiz nejsem ochoten akceptovat. Ne snad ze bych nebyl schopen, ale pres to ze si hrajeme na vojaky vcetne simulace urcite miry voj. discipliny tak ja to vsechno chci delat s radosti a ne s obavami co se opet stane.

Chci letat a pracovat a byt uzitecny ve sq./letce kde je iniciativa ve prospech kolektivu vitana (ani nemusi byt ocenovana), kde jsou SPOLECNE zajmy a cile NADRAZENY zajmum a cilum JEDNOTLIVCE. Kde bude v ramci moznosti prijemna a uvolnena atmosfera. Kde ale bude zaroven fungovat rad, prehled a ferove jednani. Kde se bude moci jeden spolehnout na druheho. Kde si budeme moci navzajem duverovat.Kde se sliby bude kazdy alespon SNAZIT plnit. Kde bude pro vsechny piloty radost spolecne letatProste takova utopie

Nerad bych aby to nekdo z Vas chapal jako ze bylo a je vsechno spatne, ale na druhou stranu kdo trochu sledoval a sleduje deni ve sq. tak me alespon trochu pochopi. Nechci tady vypisovat nejake detailni popisy "co vsechno me naprdlo" nemam chut tahat spinave pradlo svetu na odiv, ale musim rict, ze je to vec poze mezi velenim a mnou!!! To pisu prot aby si to snad nevysvetloval treba jako "aha, tak Ikar se uz nechce mazat s OTU" nebo "Ikar chce velet a tady nemuze" a pod. Opakuji me duvody k odchodu jsou pouze mezi mnou a velenim, presneji velitelem.

No asi neni uz co bych dodal, snad jeno ze se mnou odchazi muj VERNY druh v boji McMarty. Ze budu budovat sq. ve snaze ji vybudovat dle vyse uvedenych (utopickych ) predstav. A (to je dulezite) chci podekovat VSEM za spolecne stravene chvile, doufam vsak ze budou i nadale pokracovat. Podekovat za vse co jsem se od Vas naucil.

S! Ikar


Naposledy upravil Ikar dne ned bře 05, 2006 2:48 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 04, 2006 6:17 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát srp 26, 2005 1:09 pm
Příspěvky: 438
zdar ikare
tak tohle bude pro 313 velká škoda.Mrzí mne že nás chceš opustit .Ty si byl tažný kúň v naši sq a to co s nás je ted myslím že s 80% múžeš za to ty(v dobrém slova smyslu aby bylo správne pochopeno).Viem že si iniciativný ale chápem ťa že stále robiť pre sq väčšinou sám už ťa nebaví.FFajtl má vo vedení naši letky určité mezery ktere už proste nechceš akceptovat a asi ste si to vyrozprávali.Ak nie mali byste tak najsôr učiniť.Odchod McMartyho mne taky mrzí ale doufam že spolupráce na fronte s našou sq vaším odchodem nekončí.Nevím jestli to je od tebe a Mcka definitívní a zaprát vám mnoho štestí ,nebo si to ešte rozmyslíte???
PS:
Nechceš ješte dát návrh veliteli co ve vedení sq musí táhnout sám jako velitel ,nebo za jakých zmen ,podmínek v sq by si tady zústal(i ked vime že má problémy) jinak bude muset akceptovat tvúj odchod?

_________________
"Húni- Hrrrr na ne!!!!"
---------------------------------------------------
No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-N / yellow
ObrázekObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 04, 2006 6:21 pm 
Offline

Registrován: pon pro 19, 2005 10:35 am
Příspěvky: 103
!!!JOIN US!!!

příjemné prostředí, ženy, víno, zpěv - to vše a mnoho dalšího na http://www.czechlions.cz :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 05, 2006 2:46 am 
Offline

Registrován: ned lis 27, 2005 7:26 pm
Příspěvky: 14
1stCL/pbarry píše:
!!!JOIN US!!!

příjemné prostředí, ženy, víno, zpěv - to vše a mnoho dalšího na http://www.czechlions.cz :wink:


Stay away, Dark Side :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 313_Ikar je dnesnim dnem historie.
PříspěvekNapsal: ned bře 05, 2006 12:20 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
Ikar píše:
No, nazev tematu zni skoro funeralne, ale bohuzel Vam spolubojovnici musim oznamit ze dnesnim dne koncim svou cinnost v 313sq.


S! Ikar

PS: detaily na: http://313.php5.cz/viewtopic.php?t=186


Jen pro pripad nejasnosti - dany link Vam nebude na nic, je to private forum 313 ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 313_Ikar je dnesnim dnem historie.
PříspěvekNapsal: ned bře 05, 2006 12:39 pm 
Offline

Registrován: pon pro 19, 2005 10:35 am
Příspěvky: 103
313_OTU_Kopman píše:
Jen pro pripad nejasnosti - dany link Vam nebude na nic, je to private forum 313 ;-)


Na to by sme vskutku neprisli


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 313_Ikar je dnesnim dnem historie.
PříspěvekNapsal: ned bře 05, 2006 12:54 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
1stCL/pbarry píše:

Na to by sme vskutku neprisli


No vidis a prave proto jsem to napsal :twisted:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 05, 2006 1:48 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 7:40 pm
Příspěvky: 379
Bydliště: Pha/Rtdm
aha, ja uz se tam pro jistotu taky nepodivam :D sice jsem to prehodil na privat prave proto abychom si to resili mezi sebou, ale tohle je taky reseni...
Ma snad nekdo strach, ze bych ostatnim odpovedel na jejich dotazy?? Navic v private je velmi mnoho prispevku kterych jsem autorem a rad bych je jeste pouzil!!! Nevim kdo tohle udelal, ale timto ho zadam aby to upravil zpet na 1 tyden!!! Ja bych v opacnem pripade pozadal aby kluci hodili sve prispevky sem abych na ne mohl reagovat. Samozrejme by se tu objevil i ten muj.

PS: McMarty nemuze reagovat, nebot je v tuto chvili na horach. Ale predpokladam ze se do privatu asi taky nedostane. Cibule taky ne, tak pokud budete chtit kluci na neco odpovedet, pripadne neco vysvetlit, tak prosim prispevky sem! Dik ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 05, 2006 2:52 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 31, 2005 7:45 pm
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha
Jen pro pořádek: připojil jsem se včera k Ikarovi a to v jeho příspěvku na soukromém fóru. Na případné reakce nemohu odpovídat, neboť od té doby nemám do této sekce přístup.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 05, 2006 3:36 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 7:40 pm
Příspěvky: 379
Bydliště: Pha/Rtdm
313_Nuker píše:
zdar ikare
tak tohle bude pro 313 velká škoda.Mrzí mne že nás chceš opustit .Ty si byl tažný kúň v naši sq a to co s nás je ted myslím že s 80% múžeš za to ty(v dobrém slova smyslu aby bylo správne pochopeno).Viem že si iniciativný ale chápem ťa že stále robiť pre sq väčšinou sám už ťa nebaví.FFajtl má vo vedení naši letky určité mezery ktere už proste nechceš akceptovat a asi ste si to vyrozprávali.Ak nie mali byste tak najsôr učiniť.Odchod McMartyho mne taky mrzí ale doufam že spolupráce na fronte s našou sq vaším odchodem nekončí.Nevím jestli to je od tebe a Mcka definitívní a zaprát vám mnoho štestí ,nebo si to ešte rozmyslíte???
PS:
Nechceš ješte dát návrh veliteli co ve vedení sq musí táhnout sám jako velitel ,nebo za jakých zmen ,podmínek v sq by si tady zústal(i ked vime že má problémy) jinak bude muset akceptovat tvúj odchod?


Diky Nukere, par veci bych osvetlil, neni to proto ze bychom se s FF neshodli ve veleni sq.! Neni to proto ze se za posledni tyden (od nasi schuzky)jako vzdy nic nestalo! Neni to prto ze mam "nejake" podminky za kterych chci byt v sq.

Je to o tom ze jsem se celou dobu co jsem v sq. snazil pracovat pro NAS pro nasi sq. Ale bohuzel jsem stale narazel na prekazky, ne konstruktivni, (jako ze si treba velitel neco predsatveuje jinak) ale na prekazky ktere s prospechem sq. nemely nic spolecneho. Mnohych jste byli svedky (treba tema "odchazim" Koncim" "predavam veleni") mnohych jste ale svedky nebyli (komunikace po icq, PM a pod) Bohuzel velitel vsak zadnou jinou iniciativu nevivije natoz iniciativu ve prospech sq.! Znova opakuji to neni situace posledniho tydne nebo mesice. Ja to pozoruji velice dlouho. O odchodu premyslim max. 1 mesic, ale definitivne me paradoxne presvedcila nase posledni schuzka na TS (kterou jsem take inicioval ja a velitel se kvuli tomu nasledne vztekal) kde mel velitel (krom toho ze jsme se dohodli na dalsich postupech) potrebu naznacovat neco ve smyslu "ja pracuji, ale stale narazim na to ze mne jini svym jednanim hati praci" coz je temer nehoraznost, zaroven nemel velitel ani dostatecnou moralni silu aby se omluvil za sve chovani vuci me kdy me zcela nepokryte vulgarne napadal atd. Proste, sesli jsme se abyhcom se dohodli, jak spolecne ten zatuchly smradek necinnosti v sq. vyvetrame ale nakonec se jenom prestrikal lacinym "picifukem".-) Pro mne to bylo obrovske zklamani od nekoho koho jsem dlouho hajil!!! Dle meho mineni veliteli nejvic vadilo ze ho nekdo velmi vyrazne zastinuje jak ve sq. tak i mimo ni!!! Bohuzel to jak se k tomu postavil (resp. ke mne) mi bylo jiz natolik neprijemne ze jsem rozhodl opustit 313tku. Je mi vsak lito ze tim musim opustit VASE rady!!!

A Nukere, podminky ktere by se museli zmenit aby se muj odchod nekonal?? Jak jsem psal je to definitivni rozhodnuti. Myslim vsak ze by si FF v tuto chvili nic nepral min ;-)

313_Santy píše:
No tohleto mi hodně kazí náladu a chuť s někým a něco lítat. Zvlášť, když jsme se na něčem dohodli a za týden to nejde. Sice mi bylo divné, že se výsledky té schůzky na TS nikde neobjevily, jak bylo avizováno, ale pokud se na poradě velení něco změnilo, tak by jsme to měli vědět snad všichni. Tyto vyjádření jsou taková, jak bych to řekl, politická a nevím co to teda znamená. Struktura velení nebude? Nebude povyšování a dekorování? Proč to nejde? Rozdělení do letek a dvojic taky nebude? Vím, že byly nějaké osobní problémy, ale pokud se něco dohodlo a štáb se měl dohodnout jak to dělat, tak by jsme taky měli vědět jak to dopadlo. Je mi to všechno líto a doufám, že ještě není pozdě to dát do pořádku.


Santy, me to taky kazi naladu, ver mi to! Ale uz delsi dobu!! Ano pred tydne jsme se dohodli, ale ja se snazil mesice a neslo to! Tyden uz nic nezmeni, nakonec co se po nem stalo (nestalo) to jenom to potvrdilo!
A neni to nejakym "osobnim sporem" meni Ikarem a Fajtlem !

Je to o tom, ze JA uz nejsem ochoten letat ve sq. kde jeji velitel pro sq. dela naproste minimum, ale tem kteri pracuji haze klacky pod nohy. Kde velitel misto toho aby sel prikladem pro vsechny tak na ruznych forech vystupuje stylem "na vas CLDS Vam seru" Kde velitel misto toho aby byl moralnim vzorem pro vsechny lita stylem "kdyz se me nedokazete drzet ve tme... slysim motory, Heinkel! jdu na nej" a na kluky o ktere se ma starat se vykale! Kde velitele zajima jenom jeho vlastni slava a uspechy! Kde velitel v pravidelnych inervalech vyvolava neprijemnou atmosferu ve sq. ruznymi vystupy "hlasovani o veliteli" "KONCIM" a pod. Kde velitel neplni a ani se nesnazi plnit co nasliboval. Kde si velitel necha zaplatit za to ze neco pro ostatni udela. Kde me velitel bezduvodne posila "do prdele" a takhle bych moh pokracovat.

Fajtle! ja te beru jako vinikajiciho pilota!!! Dlouho jsem te taky brak jako fajn bezelstnyho kluka, ale tohle sem davam proto, aby vsem byly jasne duvody proc jsem odesel a aby si to (nebo aby to nekdo) nevysvetloval jinak. nakonec jak pises: Očekávané se stalo skutečností... ja vim naprosto presne ze nejvic si na to cekal Ty!

S! Ikar

PS:borci a dofam ze spolu neprestanem letat kdyz uz nejsme v jedne sq.!!! Nakonec vcerejsi pacifik byl se Santym, Paegasem, Hiddem a pozdeji Nukerem dokonalej!! Prumerny soucet bodu asi kolem 700 :D


Naposledy upravil Ikar dne ned bře 05, 2006 6:13 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 05, 2006 3:40 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 7:40 pm
Příspěvky: 379
Bydliště: Pha/Rtdm
1stCL/pbarry píše:
!!!JOIN US!!!

příjemné prostředí, ženy, víno, zpěv - to vše a mnoho dalšího na http://www.czechlions.cz :wink:


zajimave, kdyz Vy ale na konci valky dopadnete hrozne blbe!!
...i kdyz to my (RAF v CSR) vlastne taky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 05, 2006 5:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 6:41 am
Příspěvky: 1846
Ikare.... nemusím říkat nic. Rozhodně rád nejsem, ale beru to sportovně. Budete všichni ztrátou pro squadronu, ale život jde dál.

Takže mi nezbývá říct nic jiného, než... GL !

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 05, 2006 5:36 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
Ikar píše:
aha, ja uz se tam pro jistotu taky nepodivam :D sice jsem to prehodil na privat prave proto abychom si to resili mezi sebou, ale tohle je taky reseni...


Sorac Ikare, neni to nic osobniho, ale ve chvili kdy vystoupis ze sq tak logicky ztracis pristup do privatniho fora. Na tom nevidim nic spatneho, pokud nekdo ano, no tak holt ruzne chapeme vyznam slova privatni.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 05, 2006 6:12 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 7:40 pm
Příspěvky: 379
Bydliště: Pha/Rtdm
313_OTU_Kopman píše:
Ikar píše:
aha, ja uz se tam pro jistotu taky nepodivam :D sice jsem to prehodil na privat prave proto abychom si to resili mezi sebou, ale tohle je taky reseni...


Sorac Ikare, neni to nic osobniho, ale ve chvili kdy vystoupis ze sq tak logicky ztracis pristup do privatniho fora. Na tom nevidim nic spatneho, pokud nekdo ano, no tak holt ruzne chapeme vyznam slova privatni.


np Kopmane, nakonec nebyl jsi to ty ale FF kdo bleskove reagoval ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 05, 2006 6:45 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
Jen proto, ze jsem necetl forum, kdybych to vystoupeni (potvrzene velitelem) cetl drive, vyjmul bych te z listu sam.

Ale to nema cenu, vystoupil jsi tak jsi vystoupil, proc kolem toho virit vody? Nebo je potreba nahazet na 313 nejakou spinu? Pokud jo tak to napis rovnou a nenaznacuj. Tak to alespon podle mne delaji ferovi lide.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz