No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je pon črc 08, 2024 7:12 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MFLF aneb jak to všechno dopadlo
PříspěvekNapsal: pon zář 19, 2005 11:12 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 6:41 am
Příspěvky: 1846
Tak pánové, zkončil další ročník MFLF, ze kterého, jakožto účastník mám velmi dobrý pocit.

den první: přijíždíme ŠALINOU a ihned jdeme do kina zkouknout ty známé XICHTY. Nacházíme je a vítáme se. Následuje stručná debata a pak přihlášení do soutěže jednotlivců. Nelosovalo se to, takže jsem s losem spokojen nebyl :lol:

Hned v prvním kole jsem nafasoval proti sobě obhájce titulu: CSL_Kyza se kterým jsem svedl více než rovnocenný souboj. Bohužel díky erární technice (joysticky :evil: ) jsem své souboje neustál a prohrál jsem 2:1. Duriel měl v celku klidný průběh, při kterém se prostřílel až do finále, ve kterém KYZU porazil a stal se hrdinou večera. Bukin bohužel narazil na již hodněkrát zmiňovaného KYZU, který si s ním velmi rychle poradil a vyhrál 2:0. Bukin však měl tu šanci, že se mohl dostat ještě na bednu. V souboji o 3-tí místo proti KÁJOVI, který dobře uhýbal přímo do zaměřovače Bukina nezaváhal a připsal si velmi slušný úspěch. Moc jsme se ale z úspěšného dne s ostatními podělit nemohli, protože jsme s Bukinem razili do Vídně na otočku.

příjezd z5 do Prahy se bohužel opozdil, takže jsme posezení ve WingsClubu nestihli a okolo 2 hodiny ranní jsme se objevili v Pizzerii blízko WingsClubu, kde sedělo zdravé jádro naší komunity. Ihned jsme se připojili a zábava pokračovala až k 5-té hodině ranní, kdy jsme se rozhodli jít aspoň na chvíli spát.

Nastavili jsme si s Durielem budíky, ale při jejich ranních vystoupeních došlo k nečekanému potlesku a budíky s děkovačkou šli do prdele :twisted:

Den druhý:

Volali jsme operačnímu, že se zdržíme, načaž mi bylo sděleno, že máme přijed ihned, jinak budeme vyškrtnuti. Rozhodli jsme se tedy pro urychlený přesun Bukinovým Corsairem v nawy blue nástřiku na místo určení.

Stihli jsme to, nastavili jsme si profily, zapojili joysticky a čekali jsme na první souboj. Opět se na mě asi někdo mstil, protože jsme vyfasovali s Bukinem hned v prvním kole tým CSL. Jsou to střílení hoši a jsou elitou na našem virtuálním nebi. Tým se skládal z pilotů KYZA a KOCOUR.

Z naší strany se zůčastnila jedna kombinovaná a jedna ryze naše letka.

Ffajtl + Bukin a Voodoo + Duriel
"Rolling Barells" "WAF Lovers"

Řekli jsme si s Bukinem, že už není co ztratit, protože proti nim můžeme jenom překvapit. Vzali jsme si svoje ruské brusy typu La7 3xB20 a bouchli jsme si pěstí na štěstí. Na dráze jsme zjistili, že protivníci mají snad nejlepší Messerschmitt ve hře. Byl to typ Bf109G-10. No nic... stoupáme po startu a potíme se jenom z předstvy toho, co se bude dít. Na venek jsme drželi klid a ledové nervy, ale uvnitř nás vypuklo peklo.
"Vidím je!" řekl BUKIN a zhluboka vydechl. bez řečí jsme se mírně rozdělili a čekali co bude dále. Kocour s Kyzou ihned převzali útočnou aktivitu a vrhli se na nás.... skvěle jsme zvládli dragování a několikrát jsme soupeře odehnali od sebe tak, že si bukin vydobyl malou převahu. Souboj pokračoval v duchu začínající šachové partie. V jednom z útoků Kocoura se Bukin odhodlal k opětování a dostal se ve svíčce za Kocoura, který ale využil Bukinův tah. Bukin ztratil kontrolu nad svým letounem a spadl do spinu ve kterém mu Kocour uštědřil zásahy a jeho Lavočka byla na kusy. Najednou jsem tam byl sám a snažil jsem se přežít... Útočili na mne, ale v jednom s manévrů mě snad podcenili a já se dostal sice z velké dálky, ale přece jenom ke střelbě na Kocoura. Nevím jakým zázrakem po několika zásazích granátů v oblasti ocasních ploch a zadního trupu Kocourův Messerschmitt letěl dále :( . Byl zřejmě poškozený, protože ze souboje odstoupil a nechal tam Kyzu se mnou. "Čas vypršel, jděte přistát". Na tuhle spásnou větu jsem se těšil poslední dlouhé minuty. Sednul jsem na letiště a smutně jsem koukl na BUKINA. Nebyl na tom nejlépe, protože věděl, že tým CSL vedl po prvním kole 1:0.

Shodli jsme se na tom, že musíme eliminovat Kocoura tak, aby nemohl útočit. Opět jsme se ocitli na dráze a tentokráte jsme do toho šli ještě více s rozumem a už poměrně s chladnou hlavou. Opět proti G-10. stoupáme a rozcházíme se. Děláme si větší rozestup, abychom po napadení dali tomu druhému čas k připravení protiútoku. Vidíme je... jsem napravo od Bukina a vidím, jak k němu míří Bf, varuji ho, že je v jeho kurzu. Byl to KOCOUR... Bukin zachoval klid a pokračoval stále svým kurzem, aby nestratil rychlost.. V tom se přede mnou oběvil KYZA, kerý o mě nevěděl, nebo ho Kocour neupozotnil.... lekl se mne, ikdyž jsem nemohl střílet a uhnul dolů.... Tímto jsme si vybudovali první výhodu. Kocour, který seděl daleko za ocasem Bukina se ho stále držel a já navedl Bukina pod sebe tak, abych mohl zaútočit. Stalo se tak a my byli volní. Pak jsem udělal menší chybu, kdy jsem následoval níže letícího Kyzu abych se ho pokusil napadnout. Uhnul a já začal stoupat v kurzu. Všimnul jsem si ale, že za mnou letí Kocour. Sakra...teď musím nahoru a uletět mu. Zapínám kompresor na stupeň 2 a tahám Kocoura pryč. Točím dlouhou zatáčku a tahám Kocoura stále výše a výše. V tom se ozval Bukin, že pronásleduje Kyzu a Kyza přistuupuje na boj. Teď je to na Bukinovi. Vím, že Kocour jít dolů nemůže, protože bych mu byl ihned v patách. Letí za mnou a snaží se mě znervóznit svou střelbou na velkou vzdálenost. Daří se mu to na 50% jsem nucen mírně korygovat směr, protože jeho kulky prolítají těsně okolo mne. Držm pevné nervy a modlím se za Bukina. "Kyza má prostřelené ovládání" "Výborně Bukine... dodělej ho!!!" Kyza padá a za nedlouho po té souboj končí po vypršení limitu. Jdeme přistát. Tak a šachová partie pokračuje. Je nerezhodně, stav 1:1 a jde se na rozhodující třetí kolo. Startujeme naše Balšoje Lavočky a zjišťujeme, že soupeř je zřejmě znepokojen vyvíjející se situací a bere si také La7. Jdeme do toho a uvidíme. Po setkání se opět dobře začínáme bránit a po delší době se konečně dostáváme ke střelbě. Zaháníme soupeře pod nás a konečně máme šanci útočit. Soupeř se dobře brání a nedává nám moc prostoru. "Zase těsně vedle" Jsme čím dál smělejší, ale musíme dávat pozor. Souboj pokračuje až do konce. Všechny 4 stroje se vracejí na základny. Je zde návrh Kocoura, že uděláme masový DogFight a že se rozhodne. Na tuto výzvu nepřistupujeme. Trochu ze strachu, že takto dobře rozehranou "šachovou partii" prohrajeme, ale hlavně proto, že jsme pravidla hry dodrželi a podle pravidel mělo dojít k losování. "Buďme fér". SWT bere do ruky desetikorunu a háže. Nedokáže chytnout desetikorunu a ta mu padá na zem. Panna vyhrála. "Pánové, je mi líto" říká Sváťa. Tým CSL je vyřazen desetikorunou.

Jsme radostí bez sebe, ale nechceme soupeře dráždit, tak si zachováváme tvář, protože pocity poražených známe na vlastní kůži.

Ihned si jdu zapálit. A ještě jednu.

První finále je za námi.

Po souboji se dozvídáme, že našim dalším soupeřem jsou Voodoo a Duriel. Vřele se bavíme mezi sebou vtipkujeme. Jdeme do toho a porážíme naše bratry 2x 2:0.

tímto je naše cesta do finále volná.

Do finále se dostali letci z CVS (Česká Výcviková Skupina). Jsou to dobří borci, kteří na cestě do finále přešli přez tým Káje a Maka a pak přez nepříjemné WT (White Tigers). Připravujeme si stroje a jdeme do boje. Jsme již utahaní a unavení z předchozích bojů a nezvládáme první souboj. Dostal jsem to do křídla a byl jsem rád, že stále letím... Ujala se až nějaká 7-má dávka z velké dálky. Byl jsme vstekem bez sebe. Mezitím Bukin opět srdnatě bojoval, ale v souboji to dostal a tekl mu benzín. Pokračoval v boji. Letěl jsem tam, abych mohl aspoň nějak soupeře znervoznit. Snad se tak stalo, protože se Bukin dostal za něj, ale bohužel němě přesnou mušku a jen s vypětím všech sil protivníka poslal do vody. Ihned se vracel na základnu, ale bohužel mu došel benzín a svůj letoun už domů nedotáhl. Já jsem byl poškozen více. Tekl mi olej, měl jsem zablokovanou výškovku a viděl jsem prd. Můj protivník byl tak srdnatý a ukvapený se střelbou, že si ji všechnu vystřílel. Musel jsem přistát, abych vyrvnal účet na 1:1 ale nezvládl jsem dotáhnou letadlo na základnu v jednom kuse :( . Před dosednutím, jsem škrtl o trávu v kopci před letištěm a pak jsem s tím zápasil a praštil jsem s tím o zem. Sice jsem přežil, ale letadlo už jako letadlo nevypadalo :(

V druhém souboji to dopadlo obdobně :( Kluci od CVS byli moc dobří, Narozdíl od nás nedělali chyby a ty naše bohužel nemilostdně trestali. Zaslouženě si první místo a hlavní výhru vydobyli a vyhráli.

Děkuji za super zážitek a těším se na další. Lidi byli super, jenom toho spaní bylo málo :)

SALUTE! díky za pozornost.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 19, 2005 6:31 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
Pekna reportaz, gratuluju ke skvele representaci...

Btw. tobe FF ze chybel spanek??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 21, 2005 2:44 pm 
Offline

Registrován: stř srp 24, 2005 2:40 pm
Příspěvky: 13
Bydliště: Prachatice
Fajtl upřímná GRATULACE! :!: :!: :!:

_________________
Dnes večer se bude krásně umírat!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv zář 22, 2005 9:40 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2005 8:50 am
Příspěvky: 36
Jen kdyby se tolik nepitchovalo :-(


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz