No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je stř čer 26, 2024 12:18 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Instal Win XP Pro - Problém
PříspěvekNapsal: sob led 06, 2007 8:42 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát bře 17, 2006 6:59 pm
Příspěvky: 398
Bydliště: Plzeň
Chlapi pomóóóc . Postavil jsem si nový comp, MB: MSI K9N Ultra-2 F , 2x DDR2 667 512MB, HDD WD800JD Caviar SATA/150, 8MB cache a WD2500KS Caviar, Sapphire Radeon 1950Pro. Při instalaci z orig.CD Win XP Pro mi to při kopírování instalačních souborů opakovaně hlásí ,"Nelze zkopírovat soubor mdwmdmsp.dll opakujte klávesou ENTER nebo ukončete instalaci klávesou F3 atd." Odpojil jsem i druhou DVD Rom a ten druhý S-ATA a opakoval instal a vyhodilo mi to zase chybu,ale pro změnu to nemohlo zkopírovat jiný soubor. Opakoval jsem instalaci cca. 6x ,ale bez úspěchu z toho dvakrát to nemohlo zkopírovat výše zmíněnou dll. BIOS HDD normálně vidí a instalace bez problému probíhá až k tomu kopírování. Jinak DDR2 mám osazené slot1 a slot3,nemohl by být zakopaný pes tady? U DDR to makalo v pohodě.
Pzn.: Na tom disku byly předtím Win XP Home a bez problémů.

_________________
NEMYSLI NA SVOU BLONDÝNKU.NEUVIDÍŠ-LI VČAS FOCKE-WULFA,KTERÝ SUNDÁ TVÉHO KAMARÁDA,JSI ZLOČINEC!
No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-T/ BlueFour
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob led 06, 2007 11:46 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 12:13 pm
Příspěvky: 1599
Nechci kecat, bo nemam HDD na SATA, ale co sem slyšel, tak se ovladače SATA k HDD musí nainstalovat nějak předem, protože XP je nemají všechny v ovladačích ... Ale je to možná výmysl, nevím :cry:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob led 06, 2007 11:54 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 26, 2006 2:31 pm
Příspěvky: 496
Bydliště: Chrudim
Tenhle problém sem řešl taky. Zkoušej to dál. Mě to šlo instalovat po formátu HDD bez ovladačů a když se XP zeptaly na ovladače, tak sem tam žádný nedal. Jenom to v BIOSu chtělo povolit SATA a zakázat RAID... RAMky bys tam měl naskládat podle návodu k desce. Good luck!

_________________
"Ovocný sad je pro přistání nevhodné místo. Teprve tehdy jsem ocenil velikost čtyřiadvacetiválce Napier Sabre..."
No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-W / Red three
ObrázekObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned led 07, 2007 6:23 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát bře 17, 2006 6:59 pm
Příspěvky: 398
Bydliště: Plzeň
Tak že problém vyřešen a malý poznatek: Při instalaci Woken za použití základní desky MSI K9N Ultra-2F musí být DDR2 osazeny v režimu Sigle,ne Dual. Přehodil jsem to na sigle a v pohodě proběhla instalace. Jinak manual od MSI je velice strohý a řeší jen to ,kolik je tam slotů ,kolik mají pinů a jak se tam DDR vkládá jinak ani ťuk.

Mimochodem vyvstal problém nový a to ,že po instalaci jsem chtěl Wokna aktivovat po netu a system mi vesele oznámil,že podle jejich zjištění byly vyčerpány možnosti aktivace. To by mě zajímalo kde udělali soudruzi z Mrkvosoftu chybu :twisted: Podotýkám ,že první aktivace proběhla při tzv. inovaci systému,kdy mi to rozhodilo veškerý sofware a polovina věcí přestala fungovat. Tohle byla druhá aktivace po instalaci na čistý HDD. Jak to sleduju tak Mrkvosoft se zřejmě svým licenčním ujednáním řídí jen když se to hodí :twisted:

_________________
NEMYSLI NA SVOU BLONDÝNKU.NEUVIDÍŠ-LI VČAS FOCKE-WULFA,KTERÝ SUNDÁ TVÉHO KAMARÁDA,JSI ZLOČINEC!
No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-T/ BlueFour
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned led 07, 2007 12:42 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 12:13 pm
Příspěvky: 1599
Tak to je prasárna :!: :evil:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 09, 2007 5:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát bře 17, 2006 6:59 pm
Příspěvky: 398
Bydliště: Plzeň
Nu a do třetice to nejlepší, při těch potížích mi pár kluků poradilo abych testnul paměti,protože je to prapodivný s tou instalací a přehazováním Ram,tak že jsem je projel na GoldMem 6.68 a tu jejda jedna ta mrška házela jeden EROR za druhým tak jsem ji reklamoval a prodejce ji tastnu a prohlásil,že jemu při testu prošla v pohodě ,ale testoval to MemTestem. K reklamaci se vyjádřili,že by se mohlo jednat o nekompaktibilitu tý jedný Ram s MB což se mi jeví jako blbost,ale dal jsem jim šanci,protože mi nabídli abych přivezl celou sestavu a oni odzkouší víc kusů tak aby nebyl problém.
já to vidim asi tak ,že se mě budou snažit přesvědčit že bez problému tam jede jen určitej výrobce ale o 1/3 dražší a v tom případě dostanou na výběr a to buď reklamace MB nebo Ram,protože na nekompaktibilitu ani jeden z výrobců nepoukazuje ,tak jsem zvědavej jak se stim poperou mládenci :twisted:

_________________
NEMYSLI NA SVOU BLONDÝNKU.NEUVIDÍŠ-LI VČAS FOCKE-WULFA,KTERÝ SUNDÁ TVÉHO KAMARÁDA,JSI ZLOČINEC!
No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-T/ BlueFour
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 11, 2007 10:07 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 9:50 am
Příspěvky: 98
Jak jsi dopal Trime? Já měl stejný problém při instalaci asi dvakrát. Jednou u mého kompu. Musel jsem pořádně nastavit paměti, bo na auto to prostě házelo chyby při instalaci Win. A po druhé sem stavěl komp kámošovi a opět to samé, ale tady sem zjistil MemTestem chybnou RAM. Při reklamaci jim také házela chyby, takže výměna kus za kus a jelo to v pohodě. Zatím jsem se nesetkal že by tento problém dělalo něco jiného než ramky. Určitě je vadná nebo opravdu nemusí sedět fošně. Ale to se stává vyjímečně. Převážně nForce chipsety jsou vybíraví. Každopádně držím palce.

_________________
No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-R / dark four


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát led 12, 2007 6:48 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát bře 17, 2006 6:59 pm
Příspěvky: 398
Bydliště: Plzeň
313_Freeman píše:
Jak jsi dopal Trime? Já měl stejný problém při instalaci asi dvakrát. Jednou u mého kompu. Musel jsem pořádně nastavit paměti, bo na auto to prostě házelo chyby při instalaci Win. A po druhé sem stavěl komp kámošovi a opět to samé, ale tady sem zjistil MemTestem chybnou RAM. Při reklamaci jim také házela chyby, takže výměna kus za kus a jelo to v pohodě. Zatím jsem se nesetkal že by tento problém dělalo něco jiného než ramky. Určitě je vadná nebo opravdu nemusí sedět fošně. Ale to se stává vyjímečně. Převážně nForce chipsety jsou vybíraví. Každopádně držím palce.


Tak železo mám už doma,nakonec to dopadlo asi tak,že uznali reklamaci ramky a bez diskuse vyměnili za jinou a cca. 20 hod. průběh testu bez chyby. Jse spokojenej,teď mě čeká to nejzajímavější všechno to pořádně nakonfigurovat,hlavě sturma a grafiku v něm :lol:

_________________
NEMYSLI NA SVOU BLONDÝNKU.NEUVIDÍŠ-LI VČAS FOCKE-WULFA,KTERÝ SUNDÁ TVÉHO KAMARÁDA,JSI ZLOČINEC!
No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-T/ BlueFour
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát led 12, 2007 9:03 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 9:50 am
Příspěvky: 98
Tak to jsou dobré správy, GL v ladění
S!

_________________
No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-R / dark four


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob led 13, 2007 3:49 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 12:13 pm
Příspěvky: 1599
Přeju hodně štěstí ...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz