No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je pát dub 19, 2024 8:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: HD 4870 512MB
PříspěvekNapsal: úte lis 04, 2008 4:21 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát bře 17, 2006 6:59 pm
Příspěvky: 398
Bydliště: Plzeň
Tak, že k věci
pořídil jsem novou grafiku, ale co čert nechtěl mam s ní docela problém. vesměs všechny hry makají dá se říc bez problému , ale šturmovik jako by si postavil hlavu a dělá skopičiny . Spustim hru letím cca. 5 min a zásek, celý obraz na kostičky jako puzzle, seknutej zvuk a pak obraz zezelená nebo jen ztmavne a finýto. Žádnej restart a podobně , musin PC vypnout natvrdo. Někdy to udělá po 5 min. někdy i třeba po hodině, během lítání jsem zaregistroval sem tam fragmentaci jako by karta dělala chyby , ale pak to přejde a jede dál. karta není taktovaná ani system, vše je na defaultu. Přehřívat se nepřehřívá, zdroj je 750W Chieftec a vše je zapojený jak má. Zkoušel jsem jiný drivery , update directX a nic nepomáhá. system je Vista Ultimate 64 bit, před tím na tom jela úplně bez problému 1950 Pro i 3870 tak už mě nic nenapadá co by to mohlo zapříčinit. Dokonce jsem i přeinstaloval komplet system i Šturma a pořád si to nedá říct. Otestoval jsem Ram,MB i CPU o grafice ani nemluvě, zdroj táhnul tyhle karty dvě a žádnej problém.
Tak chlapi , už to přede mnou netajte a povězte mi co by to mohlo bejt :hmm:
Hlavně ne , že to je rozbitý to vim :mrgreen:

_________________
NEMYSLI NA SVOU BLONDÝNKU.NEUVIDÍŠ-LI VČAS FOCKE-WULFA,KTERÝ SUNDÁ TVÉHO KAMARÁDA,JSI ZLOČINEC!
No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-T/ BlueFour
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HD 4870 512MB
PříspěvekNapsal: stř lis 05, 2008 4:59 pm 
Podle mně je problém s pamětmi na grafice, nebo se to přehřívá a nebo je špatné jádro s instrukcemi. V každém případě to reklamuj. Oni to dají ozkoušet a dají ti vědět. Bez diagnostických přístrojů, popřípadě když to nemáš kde jinde vyzkoušet na to nepřijdeš.

Přece jenom šturmovik jede na OpenGL a ne na DirectX a tak používá jinou instrukční sadu.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: HD 4870 512MB
PříspěvekNapsal: čtv lis 06, 2008 9:42 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát bře 17, 2006 6:59 pm
Příspěvky: 398
Bydliště: Plzeň
Blc píše:
Podle mně je problém s pamětmi na grafice, nebo se to přehřívá a nebo je špatné jádro s instrukcemi. V každém případě to reklamuj. Oni to dají ozkoušet a dají ti vědět. Bez diagnostických přístrojů, popřípadě když to nemáš kde jinde vyzkoušet na to nepřijdeš.

Přece jenom šturmovik jede na OpenGL a ne na DirectX a tak používá jinou instrukční sadu.


Já vim, že šturm jede na OpenGL, ale zkoušel jsem všechno. pravdou je že na Open mi to jelo stabilnějš ale stejně to padlo i když po delší době.
Tohle je log z testu v GPU Caps Wiever:http://www.esnips.com/nsdoc/32a907c8-90aa-4fff-b302-6ea92270a294/?action=forceDL

Každopádně Šturmovik tu kartu ani zdaleka tekhle nezaíží :mrgreen:

_________________
NEMYSLI NA SVOU BLONDÝNKU.NEUVIDÍŠ-LI VČAS FOCKE-WULFA,KTERÝ SUNDÁ TVÉHO KAMARÁDA,JSI ZLOČINEC!
No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-T/ BlueFour
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HD 4870 512MB
PříspěvekNapsal: pát lis 07, 2008 8:59 am 
Chce to po mně zalogování ....


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz