No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je pát dub 19, 2024 3:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 6:17 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 27, 2005 1:28 pm
Příspěvky: 309
tak mi taky Alve naznacil, ze mam jit jinam, asi tam chce se Slaterem zustat sam. Nu coz... 8)

_________________
Proč padáme?
Abychom se naučili znovu zvednout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 9:30 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 22, 2006 8:23 am
Příspěvky: 2386
alve:
Ehm Mintaure, ze nejsi schopen zachytit kdyz tu o tom mluvim je tvoje minus. Dokonce i Numero to pochopil uz davno a to znamena, ze sem to rek zcela jasne. Za to, ze tebe neco nenapadlo zkus nest zodpovednost sam.
Navic jsem to tusil, a proto jsem vybizel hned na zacatku, aby se vsichni kdo k tomuto tematu maj co rict vyjadrili. Udelat to az ve chvili, kdy jsme to bez jediny odezvy uzavreli je pokrytecky.

Jinak to v Hugove diskuzi neni zdaleka jediny, kdybys sis to tu skutecne precet, nasel bys toho vic. Krom toho sem na to nereagoval ani tam ani tady, je mi to totiz uplne jedno. Jen sem upozornoval na to, jaky zasadni nedostatky a mezery ma vas sber informaci, argumentace a zavery - a nanestesti nemohu rici, ze by se to lepsilo.

Btw pokud sis nevsim, tak sem Numera velice dlouho ignoroval, nanestesti sem byl jedinej takze se to akorat zhorsovalo. Na forech kde sem jen uzivatel (nadhera) se na takovej thread proste vykaslu, protoze je veci adminu/moderatoru zda to tam chtej mit (divil by ses jak casto nechtej), ale tady je to moje vec.
Alternativni reseni ktery se pouziva, je zamykat vsechny podobny thready. Pokud tomu davate prednost, mohli by sme uvazit odbanovani Numera a zamceni vsech threadu do kterejch prispiva/bude prispivat. Je to jiste spravedlivejsi (proc vyhazovat jen jednoho ucastnika diskuze) a dokaze to otravit mnohem vetsi mnozstvi uzivatelu (teda alespon jinde). Nechci ted vypadat jako sadista ale docela se mi ten napad zamlouva, videl sem jak pekne to funguje a nikdo si nestezuje na bany. Ale Slater bude asi proti, on to tu este pohrbit nechce.

Pride mi to jako kdybych prohlasil, ze ho hajite jenom proto, ze je vas nejlepsi kamarad (ci alespon Fataleho). Nemam zadny podklady ani dukazy, neni to relevantni argument, nejspis to ani neni pravda, ale podle vaseho prikladu a logiky na tom budu trvat, takze nemate sanci mi to vyvratit - opak se dokazuje hrozne spatne, muzete jen rict, ze to neni pravda, ale kdo by vam to veril. Pokud na tom budete trvat vy, naseru se jako Fatale.


Ocenuju to Fatale, mej se. Doufam, ze to neni jen vyhruzka.

numero:
řekněte mu někdo at mě neodbanánová bo je to ještě věčí blb než jsem si myslel a to jeho forum bych byl nucen rozložit uplně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 9:38 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 27, 2005 1:28 pm
Příspěvky: 309
Hadat se s blbcem je marna vec. 8)

_________________
Proč padáme?
Abychom se naučili znovu zvednout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 10:27 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 26, 2006 2:31 pm
Příspěvky: 496
Bydliště: Chrudim
Numero, vy ste s Fatalem nejlepší kamarádi? :lol:
A pokud na to chcete znát můj názor, tak...
ALVE JE VŮL!!!

_________________
"Ovocný sad je pro přistání nevhodné místo. Teprve tehdy jsem ocenil velikost čtyřiadvacetiválce Napier Sabre..."
No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-W / Red three
ObrázekObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 11:00 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 27, 2005 1:28 pm
Příspěvky: 309
Numero je můj pokrevný bratr, přece 8)

_________________
Proč padáme?
Abychom se naučili znovu zvednout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 2:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 6:41 am
Příspěvky: 1846
a fatale je moje Kbelská kurvička :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 2:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 27, 2005 1:28 pm
Příspěvky: 309
ahoj strejdo 8)

_________________
Proč padáme?
Abychom se naučili znovu zvednout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 2:39 pm 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2006 10:07 am
Příspěvky: 149
vole, ja vedel, ze si z toho tam delas prdel. :lol: Alveho nejvetsi chyba je, ze neni skoro vubec empatickya jeho EQ se blizi skoro nule, on se na vsechno diva svym pohledem intelektuala, ale co, ja uz jsem si na to zvykl...

_________________
1st czech lions (WB, TW)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 3:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 27, 2005 1:28 pm
Příspěvky: 309
Do jisty miry to prdel byla, ja na forech vaznej nebejvam temer nikdy, ale ten ban numerovi me nasral opravdu, nechapu ho. Nu coz, ted tam meli prumer 5 lidi za den, odedneska uz jen 4. Mintaur taky psal, ze ho to nasralo a asi prestrane chodit. Takze 3. Vyser se na to taky a je tam jen Alve a Slater :mrgreen:

_________________
Proč padáme?
Abychom se naučili znovu zvednout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 3:18 pm 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2006 10:07 am
Příspěvky: 149
je hugo a ten taky brzo dostane ban za svuj koutek pro krestanske fanatiky :wink: Skoda, ze se do toho nezapojil treba i bretis a fajtl, to by teprv byl poradny flame :twisted:

_________________
1st czech lions (WB, TW)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 8:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 22, 2006 8:23 am
Příspěvky: 2386
hawk píše:
je hugo a ten taky brzo dostane ban za svuj koutek pro krestanske fanatiky :wink: Skoda, ze se do toho nezapojil treba i bretis a fajtl, to by teprv byl poradny flame :twisted:


pošli ho sem tady se banány nedávaj bo by musel dát kop banána fšem fčelám a jeho křestanské nauky se rád zůčastním už trochu inteligentněji

jinak numero se u toho nebaví on už takovej byl stvořen a takovej zůstane
maximálně zakope válečnou sekeru a dá na chvilku pokoj na foru 313.cz byl slavnostě pohřben a snaží se moc nestrašit
ale jak říkám numero je numero a dělá si co chce
protože může protože to je numero

hugovýma slovama bůh potřebuje dábla
každej admin numera
představte si to jak tatínkové a minky adminové strašej malé adminky
nezlob přijde numero a forum ti zkazý

:twisted:

ps: fatale promin slíbánkoval jsem že tam nebudu zlobánkovat ale prostě jsem to nevidržel 8) vždyt mě znáš


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 15, 2007 8:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 27, 2005 1:28 pm
Příspěvky: 309
napsal sem na simulatory svuj posledni prispevek, jelikoz predpokladam ze ho smazou, dam si "zalohu" sem :)

Citace:
Tohle je muj posledni prispevek tady, rad bych ale napsal neco k tomu, co tu hlasi Alve.

Ja a Numero:
Numero je mozna provokater, nevim, protoze ho neznam, ackoliv podle Alveho je to muj nejlepsi kamarad. Privedl jsem ho sem proto, protoze hazel na foru 313. odkazy na e-booky, tady upadala navstevnost temer k nule, proto mi prislo jako dobrej napad sem dotahnout nekoho, kdo ma alespon o sekci e-booku zajem.

Ted k tobe, Alve:
Po ostatnich chces, aby jejich prisevky davaly smysl a netocili se v kruhu. Chvalyhodnej zamer, jenze problem je v tom, ze jakmile prispevek nedava smysl tobe, je automaticky spatnej. Neberes ohled na to, ze nekdo jinej ho chapat muze.
Toceni se v kruhu u treba krestanskyho tematu ti nevadi, nebo do nej alespon nezasahujes, u koureni je to takovej problem, ze se musi dat ban. Nemeris vsem stejne.
Taky pises, ze te nebavi to tady administrovat, jak te to otravuje, atd., ale pravda je jina a je to zrejmy asi vsem uz pomerne dlouho. Ty se v tom vyzivaz, bavi te jednat z pozice sily, nevim jestli si tim kompenzujes neco z normalniho zivota a ani me to nezajima, ale na vedomi vem, ze tohle forum jsi privedl k upadku hlavne ty. Sice jsi ho skvele spravcoval po technicky strance, ale lidsky jsi ho dokurvil totalne. Seznam lidi kteri prestali chodit na tohle forum kvuli tobe je hodne, hodne dlouhej. Skoda.
Bylo by lepsi zkousnout nejaky ty spamboty, nez tvoje neustaly a jediny spravny "moudra".
Snazil jsem se bejt hodne dlouho korektni a brat to s nadhledem, ale uz je mi to u prdele. Ty stejne zacnes psat picoviny typu "za vsechno muze Fatale". Ty nedokazes priznat svoji chybu, vzdycky problem na nekoho hodis. Tohle tema je krasna nazorna ukazka ("A nehazej na nas tu saskarnu, tu spustil predevsim Fatale.") Nevim co jsem ti udelal, jestli te seru prisprostlyma obrazkama v sekci "Na vlastni nebezpeci" (ne kazdej je suchar jako ty a nekomu to muze prijit vtipny), nebo cim, ale kdykoliv muzes, zacnes me napadat (ikdyz ty napadas kazdyho). Mozna jsem pro tebe kontroverzni, nebo divnej, ty jsi pro mne ale debil. Takze asi tak.


Slater: snazil jsem se sem nalakat lidi, jeste o vejkendu jsem sem smeroval jednoho novacka z wb, myslel jsem si, ze aspon sekce e-booky by mohla bejt navstevovana, ale proste to nejde. Sry.

Tak tohle byl muj uplne posledni, 5117., prispevek (ci spise vylev) na tomhle drive skvelym foru. Howg, muzes me Alve zase v klidu zacit napadat. :wink: Nebo se to "zahadne" ztrati?

_________________
Proč padáme?
Abychom se naučili znovu zvednout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 16, 2007 5:30 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 6:41 am
Příspěvky: 1846
Tak aby byl posledni :)

Ja už tam nepsal, co jsem řekl poslední příspěvek, 2 roky :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 16, 2007 5:46 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 27, 2005 1:28 pm
Příspěvky: 309
Alve píše:
priznavam, ze prinejmensim jednu zasadni chybu jsem udelal. Myslel jsem si, ze i cesi muzou mit forum na urovni nekterejch tech lepsich mezinarodnich. Nevim kde se ve me vzalo tolik optimismu a naivity, ze sem cechy tak hrube precenil a ocekaval od lidi IV. cenove skupiny tak moc.


LMAO :mrgreen:
Dame ruma a zeblejem se? :mrgreen:

_________________
Proč padáme?
Abychom se naučili znovu zvednout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv srp 16, 2007 10:51 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 22, 2006 8:23 am
Příspěvky: 2386
tak to alve asi nevidržel a zabanoval se či co 8)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz