No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je pát dub 19, 2024 5:57 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 16, 2007 11:44 am 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2006 10:07 am
Příspěvky: 149
Citace:
a nemohlo by to byť aj tak, že odkrýva kúsok pravdy ???


nikde jsem netvrdil, ze neodkryva ...

_________________
1st czech lions (WB, TW)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 16, 2007 11:52 am 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2006 10:07 am
Příspěvky: 149
313_123 píše:
pár návrhů, dotazů, poznatků pro další flame

nic od můry jsem neviděl,
ale z jiných zdrojů

proč nebyl usáma zatčen, když pár týdnu před útokem na dvojčata
byl prokazatelně operován v americké vojenské nemocnici
a dokonce tam zaním byli na návštěvě velviyslanci a přidělenci CIA
a už tehdy byl oficiálně jednou z nejhledanějších osob :?:
že by platilo jednou v CIA vždycky v CIA

proč vůbec ty dvojčata spadli když podle jejich architekta
byla konstruována na náraz plně naložené B17 :?:

proč zástupci židovských firem dostali ten den volno
nebo byli promtně ten den posláni domů :?:

proč v afgánistánu po obsazení USA stoupla produkce opia o 100% :?:

proč sponzor křovákovy volební kampaně (dejme tomu bezpečnostní agentůra) nyní dostává v iráku miliardové zakázky :?:



- o tom nic nevim

- ja nevim, treba ten architekt keca, proste se spletl a ten proste nechce, aby vina spadla na nej

- to jsem taky zaslechl a nevim co si o tom mam myslet, kazdopadne takovych konsiparcnich teorii jsem slysel spousty, no treba je nektera z nich pravdiva ;)

- protoze Taliban pestovani opia tvrde popiral, tusim snad dokonce pod hrozbou smrti, kdezto pro klanove vudce, kteri ted defacto Afganistan ovladaji to je rentabilni a tradicni kseft, kteremu se sice snazi centralni vlada branit, ale jen jaksi na oko

- to je v americke politice bezne, ja podrbu zada tobe, ty podrbes zada mne, delaji to tak vsici kongresmenama pocinaje, to je asi ta nejvetsi vada americkeho politickeho/volebniho systemu a asi taky duvod proc se tento jejich zpusob nikde jinde na svete poradne neuchytil, ale to je na delsi psani...

_________________
1st czech lions (WB, TW)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 16, 2007 5:04 pm 
Offline

Registrován: ned lis 27, 2005 11:17 am
Příspěvky: 827
hehe.....ten poslední bod mne dostal, čína má taky problémy s korupcí.....ostatně, zřejmě na zeměkouli nikde není místo bez nějaké korupce :D:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 16, 2007 5:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 05, 2005 4:45 pm
Příspěvky: 1257
:hehe :hehe :hehe :negr: :negr: :negr:

_________________
Mária bohová... Prišla som z RUSKA a som tu na ROMBARDII už asi dlho, lebo Ffajtlovi jebe ale má admin práva, tak to stále zakrýva PS: Pán malomocný..... ROFL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 16, 2007 10:23 pm 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2006 10:07 am
Příspěvky: 149
no, ono to neni korupce v pravem slova smyslu, oni za nim nedojdou a nereknou mu: "hele tady mas sto mega a protlac nas tam" ( i kdyz to pochopitelne nemuzu vyloucit), ale oni mu proste daji penize na kampan on jim pak priklepne nejaky kseft, dotace nebo tak a proc to dela? Protoze priste by mu uz ty prachy na kampan nedali, tak je to imho vsude na svete ... Nebo si myslite, ze politici si na sve kampane za tezke miliony vydelavaji nekde na brigade? Nebo ze jejich sponzori neocekavaji zadnou protisluzbu? Jde spise o to, aby tato protisluzba nebyla prilis okata a prilis neposkozovala verejne zajmy. Ruka ruku myje, tak je to vsude na svete, jen nekde to je horsi a nekde jeste v "norme", tedy aspon ja mam takovy pocit, pokud mam vychazet z nejake teorie politickych systemu a z pozorovani politickeho deni kolem me...
Odsuzujete za to USA? Jiste muzete, ale zrovna tak muzete odsoudit zbytek sveta ...
btw: prumernyamericky kongresman haji v prvni rade zajmy statu za ktery byl zvolen (tedy lidi, kteri ho tam dostali), sve zajmy a az pak zajmy sve strany, je to ponekud odlisne od naseho politickeho systemu, pro blizsi pochopeni doporucuju treba knizku od Giovanyho Satoriho: Srovnavaci ustavni inzenyrstvi (nebo tak nejak ;) ).

_________________
1st czech lions (WB, TW)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2007 11:04 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 13, 2006 1:14 pm
Příspěvky: 858
hawk píše:

- ja nevim, treba ten architekt keca, proste se spletl a ten proste nechce, aby vina spadla na nej


Presne tak, za tym vsetkym je ten architekt. Zistil ze to co naplanoval je na pikacu a ze to zachvilu spadne samo. Tak sa dohodol s pajtasmi a bolo :lol:

_________________
No. 313 (Czechoslovak) Fighter Squadron RAF
RY-X / Yellow Three
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2007 12:27 pm 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2006 10:07 am
Příspěvky: 149
mas recht, navic se diky tomu dostal i do televize, takze ma ted reklamu :lol:

_________________
1st czech lions (WB, TW)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2007 6:43 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 05, 2005 4:45 pm
Příspěvky: 1257
zdes:

http://video.google.ca/videoplay?docid=-5410283867128293391

_________________
Mária bohová... Prišla som z RUSKA a som tu na ROMBARDII už asi dlho, lebo Ffajtlovi jebe ale má admin práva, tak to stále zakrýva PS: Pán malomocný..... ROFL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 19, 2007 11:10 am 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2006 10:07 am
Příspěvky: 149
kdyz uz tu probirametu politiku... co rikate na tohle?
http://www.blisty.cz/2007/10/19/art36769.html

_________________
1st czech lions (WB, TW)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 19, 2007 3:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 25, 2007 7:37 pm
Příspěvky: 497
Myslím si jedno. Je velkou pravdou, že kdyby rusové neměli raketovou obranu, kterou musí z hlediska silných velmocí a konkurentů zdokonalovat, dávno by byli napadeni. Mají velké historické zkušenosti. A byly to velké války. Napadl je vždy mocný nepřítel a to je si myslím bez debat. Nedivím se rusům, že se jim nelíbí projekt radaru u nás a rakety v Polsku . USA říká: je to proti Iráku a jim podobným, ale tady to trocha smrdí, páč kdykoliv se taková zbraň může otočit jinam. Po druhé světové válce britové objevili soustavu děl, mířící na Velkou Británii. Churchil rozkázal zničit toto zařízení ať je v jakýchkoliv rukou. Udělal správnou věc. A tak je to nyní s rusy. Cítí se býti ohroženi, nedivme se jim. Já osobně bych s radarem souhlasil, ale musel bych vědět, že s tím souhlasí i tato země. Jedna teorie říká: Když chceš raketou ohrozit jinou zemi, využij rotaci země a střílej ze západu na východ. A to je pánové fyzika. Kdyby Irák podnikl útok na Evropu, bylo by pro něj lepší si koupit ponorku a odpálit to v Atlantiku, pokud by se tam samozřejmě taková ponorka dostala, než střílet ze svého území. Zapomenul jsem taky na palivo. Chtěl bych takovou raketu vidět. Byla by obrovská. Asi by jí vyrobili, ale letěla by dlouho a to by ti "zlí rusové" dávno zaznamenali, včetně američanů. Jo, to kdyby to chtěli postavit třeba v Turecku. Hmm, tak tomu bych uvěřil, ale u nás??? Nebuďme naivní a uvědome si, že v 90 roce od nás ruská armáda odešla s tím, že tady nebude jiná. Naše území je velice strategiské a to se musí využít. A to je ta skutečná pravda, kterou si myslím, USA mají říci nám čechům. Nejednají s náma fér. Tak o tom přemýšlím já. Samozřejmě čekám protiargumenty a těším se na ně. :)
Zkuste mě přesvětčit v opak a já uznám, že nemám pravdu.

_________________
313_Husita
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 19, 2007 4:41 pm 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2006 10:07 am
Příspěvky: 149
ja jsem nechtel debatovat o radaru, ale o tom co je v danen clanku, tak trochu napsane mezi radky...
Ano, mas pravdu obrana uz jednou vybudovana, muze byt do jiste miry pouzita proti komukoliv. Ale skutecne si myslis, ze zrovna tato obrana muze nejaky relanym zpusobem predstavovat pro Rusku hrozbu? Jiste, muze byt v budoucnu rozsirovana, ale ...

Citace:
Myslím si jedno. Je velkou pravdou, že kdyby rusové neměli raketovou obranu, kterou musí z hlediska silných velmocí a konkurentů zdokonalovat, dávno by byli napadeni. Mají velké historické zkušenosti. A byly to velké války.


Podobnou historickou zkusenost ma kde kdo a jestli by byli napadeni? Buh vi, ja bych spis premyslel v rovine, ze kdyby nebyl SSSR po valce velmi oslaben a kdyby USA nemeli atomovku, tak by mozna SSSR napadlo "zapad", protoze byl zcela jiste imperialistickou zemi, at uz za cara nebo za bolsevika. Vse je jen "kdyby", ale jak nam jedna z teorii mezinarodnich vztahu rika, tak demokracie mezi sebou valky nevedou, mozna by bylo fajn, kdyby v Rusku konecne zavladl demokraticky rezim ;)

A jeste bych prosil, aby jsme si uvedomili jednu vec a to ze USA neni to same jako George W. Bush, tenhle kluk odejde a mozna bude ve svete zase o neco klidneji, snazme se spis premyslet o Putinovi, ten zrejme odejde, az utrpi stareckou demenci nebo umre a tim se opet vracim k tomu co jsem postnutim toho clanku mel na mysli prvne ...

_________________
1st czech lions (WB, TW)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 29, 2007 10:14 am 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2006 10:07 am
Příspěvky: 149
mistnim obdivovatelum komunistickeho zrizeni...

http://hn.ihned.cz/c1-22311470-selska-genocida

_________________
1st czech lions (WB, TW)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 29, 2007 10:50 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 22, 2006 8:23 am
Příspěvky: 2386
hawk píše:
mistnim obdivovatelum komunistickeho zrizeni...

http://hn.ihned.cz/c1-22311470-selska-genocida


na to tady máme jiné vlákno :wink:

ten clanek jsem zatím nečetl,
doženu, ale umím si představit o čem je

babičina rodina měla za první rep.
tři velkostatky
o tom jak se sedláci, správci, statkáři
chovali ke svým zaměstnancům se tu nebudu rozepisovat,
ale osobně se třeba čeledínovy co seděl v komisi
a byl třeba i na neviného sedláka zlej moc nedivím

nu možná by ti o tom řekla něco moje tetička
ta se o tyhle věci dost zajímala
páč si ji můj praděda přivezl domů
jako novorozence
praděda byl veterinář a našel ji ležet čerstvě narozenou v brázdě

von hochu svět není černobílý a nenávist, závist, zloba
má většinou někde svůj začátek ju

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 29, 2007 11:22 am 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2006 10:07 am
Příspěvky: 149
Ja myslim, ze tenhle thread uz se stal takovou platformou pro politicke diskuse ;)

takze rozkulaceni bylo v poradku? Kulak pokud vim neni vzdy velkostatkar, ale spise takova stredni statkarska trida.
Ja se tomu celedinovy teda divim, vylivat si svou zlost a frustraci na treba uplne jinem cloveku, ktery mohl byt uplne normalni (ne vsichni sedlaci prece byli zli smejdi), neni zrovna koser, spis bych takoveho celedina nazval curakem. I kdyz buh vi, jak bych se v takove situaci zachoval ja, nejsmustenjsi na tom ale je, ze tento celedin byl prachsproste zneuzity...

babicka taky meli velky statek, prestoze rada vzpomina na ruzne obdobi sveho zivota, tak na dobu po valce a jak o statek prisli nevzpomina nikdy a to to rozhodne nebyli nejaci velkostatkari. No pak si, ale vzala dedu, ktery byl velke zvire na okrese a tak se myslim s rezimem smirila, ovsem nikdy jsem od ni neslysel, ze by s nostalgii vzpominala na stare dobre casy byvaleho totalitniho zrizeni.
Ja osobne bych nemusel mit zadny duvod k tomu nemit rad komunisty, ma rodina byla naprosto kadrove v poradu a dedove byli poctivi stranici, jeden zvire na okrese, druhy reditel skoly. Spis bych mel nesnaset nacky, protoze jsem mel pradedu v koncentraku a jednoho pradedu primo ve valce. Presto se si budu vzdy stat za timhle nacismus=komunismus.
nenavist muze mit nakrasne svuj pocatek, ale pokud je slepa a pokud je zneuzivana k pragmatickym ucelum, tak je vzdy spatna.

_________________
1st czech lions (WB, TW)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 29, 2007 12:21 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 22, 2006 8:23 am
Příspěvky: 2386
já komunismus nehájím
jen se usmívám nad českou povahou

v rozmezí deseri let jsme tu měli dvě totality
pro jednu zakládáme klub přátelství
a 80ti leté veterány té druhé se snažíme kriminalizovat
no jo vono to je jednoduší jsou to češi a už prd zmůžou
osobně bych postavil před zed všechny nad 40
a pak bude možná konečně pokoj
a nechaj ty slintající důchodce na pokoji

všichni víme že to co se dělo nebylo košer,
ale vylejvat si svou malost a zlost na starých a bezmocných
je ubohost která nás řadí na jejich úroven
třeba nás za to za 50 let budou chtít taky zavřít

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz