No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je pát dub 19, 2024 5:40 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Slabiny
PříspěvekNapsal: pát říj 07, 2005 7:11 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 12:13 pm
Příspěvky: 1599
Uvítal bych, kdyby se zde napsaly nějaké slabé místa na LW strojích ... např kde má určitý typ nádrže , motor :D nebo křídelní zásobníky na munici apod... Například jsem slyšel, že jinak "nezničitelný" Fokáč je ze 6 hodně citlivý na křídelní zásobníky munice... proto by jsem chtěl vědět, kde na tom křídle je mám hledat... pravo, nebo vlevo od kanonu.... popřípadě by stačilo říct 1/3 , 2/3 křídla od trupu...
Prostě kdo zná něco, co by se dalo využít proti modrým, tak ať to tu napíše. Díky za hinty... :idea: S!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 07, 2005 7:26 pm 
Offline

Registrován: stř srp 24, 2005 2:40 pm
Příspěvky: 13
Bydliště: Prachatice
Tak pokud vím tak jediná slabina sem u LW já!! :lol:

_________________
Dnes večer se bude krásně umírat!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2005 1:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 12:13 pm
Příspěvky: 1599
:D .... jestli ty si jediná slabina u LW, tak to potěš koště .... to už se nedivím, že sem furt dole :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2005 7:08 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 12:13 pm
Příspěvky: 1599
Hmm , takže asi nic.... ta LW technika je asi fakt nezničitelná , když tu nikdo nepíše :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát led 20, 2006 4:14 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 7:40 pm
Příspěvky: 379
Bydliště: Pha/Rtdm
mrknete na to, instruktazni snimek o FW je zajimavy, zejmena zjisteni ze nepradstavuje nic fenomenalniho! takze Fuci konci!!!!

http://poker.nevermind.cz/Klokan/FW-190.avi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát led 20, 2006 4:30 pm 
Offline

Registrován: úte lis 22, 2005 10:17 am
Příspěvky: 549
No Bclu s těma LW strojema je to jak kdy. Bf109 je podle mého názoru celkem citlivý stroj z jakékoliv strany, já osobně preferuji střelbu na kořen křídla, ovšem jistota je chladič, motor...stejně tak u Fw190. Ta je mnohem odolnější a kořen křídla u ní moc nefunguje +-. Historie praví, že slabé místo byly zísobníky munice v křídlech a palivová nádrž za kabinou....v IL2 nic moc.
Fw je robusnější a více obrněnější než Bf.....s poškozením, se kterým Bf neuletí ani 1 km dokáže Fw v klidu přistát doma.
Suma sumárum, nejlepší je kořen křídla a motor, aspoň já myslim???!!!
Nicméně, vždycky je to loterie 8)

_________________
Lt. 1stCL/Wedge

5.Staffel - II. Schwarm - Weiße 9 +-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát led 20, 2006 11:48 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 7:03 pm
Příspěvky: 641
Bydliště: aus Bolatiz neben Troppau
všiml jsem si, že 109 jsou extrémně náchylný na 20mm do motoru, ale jinak je likviduje jen ten zásah někam za kabinu/kořen křídla - pokud ji napadnu přímo z 6, mám malu plochu na střelbu a zásahy jako by se míjely účinkem...ale taková vyplazená 109 je jistější..než mířit na kořen křídla, raději předsazuji a snažím se zasáhnout motor....stalo se mi několikrát, že po 1-2 zásazích 20mm shora na motor začne hořet...

na druou stranu 7mm často 19 rozkouří a ta pokud se nedekuje, tak nedoletí a zadře....

190 jsou nesmrtelný mrchy, kterým ani 23mm z laggu nedělá nic moc - zažil jsem 190, která mi utekla po 5 přímých zásazích 23mm, jen s ní ty exploze točily, ale zdrhla (občas si připadám jako ve WB)

_________________
No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob led 21, 2006 12:51 am 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 7:40 pm
Příspěvky: 379
Bydliště: Pha/Rtdm
109 je bezesporu citlivejsi ero na poskozeni ale ani fok neni neznicitelnej na nekterych mistech je az prekvapive citlivej!!! Pripravuji takovou malou serii videi kde bude videt mira poskozeni po zasazich z ruznych zbrani, vzdalenosti a uhlu. Dejte mi jenom cas pak to bude takovej instruktazni filmecek :twisted:

neco dopredu, fok je enorme citlivej zespoda na centroplan a mirne za nej, kormidla, pak take na motor, zepredu toho musi dostat hodne, ale zezhora z boku nebo zespoda i pod mensim uhlem mu staci velmi malo na vypnuti....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2006 11:07 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát srp 26, 2005 1:09 pm
Příspěvky: 438
salut páni

aby som mohol prispiet tak som pre Vás urobil misiu na nácvik strelby.Zip subor rozbalte do adresara .....IL2FB\Missions\Single\DE...tu vznikne adresar shoot enemy ktory potom vyberiete aj v hre za nemecku stranu.Misia je urobena pre SpitVIII.Utocit budete na stihacky i bombry.Taková 15minutovka pro zdvihnutí sebevedomi.Nikoho nebudete honit.Ciele visia ako kačky.Ulohou je naucit sa strielat a ine.info je v briefingu.

komu nevyhovuje spit,moze misiu upravit v full builderi a zmeni v nom typ éra za ktore chce.Alebo mi napíšte a ja to upravím prípadne vylepšim o vaše nápady.
link:

http://313.czechian.net/download/misie/ ... 0enemy.zip

_________________
"Húni- Hrrrr na ne!!!!"
---------------------------------------------------
No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-N / yellow
ObrázekObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2006 11:33 am 
Offline

Registrován: úte lis 22, 2005 10:17 am
Příspěvky: 549
Nukere díky... ten nácvik střelby je fakt dobrej, teďka jsem je akorát všechny doposlal do horoucích pekel :twisted:
A představte si......ani jednou mě nesundali :imfan: .....blbouni německý. :lol:

_________________
Lt. 1stCL/Wedge

5.Staffel - II. Schwarm - Weiße 9 +-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Dost dobrý :)
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2006 12:25 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 10, 2005 3:26 pm
Příspěvky: 835
Moc pěkné Nukere .... taky jsem to prežil nechces v tomto duchu udelat kampaň ? :D

_________________
Něco mi říká že tuhle válku vyhrajem
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2006 12:47 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát srp 26, 2005 1:09 pm
Příspěvky: 438
to sem rad že umýte vyprášit nemcum kožich.Takhle by se to nepáčilo ani FUCIDOVI :)
Hlavne nezabudnite na pointu te mise a tvrde si vsimejte ty detaily jak mirit, strilet a hlavne kam.. a taky naucit se siluety letadel na vetsi vzdalenosti hlavne BLC :)

_________________
"Húni- Hrrrr na ne!!!!"
---------------------------------------------------
No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-N / yellow
ObrázekObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2006 1:03 pm 
Offline

Registrován: úte lis 22, 2005 10:17 am
Příspěvky: 549
Je to fakt dobrý....já na tom Nukerovo simulátoru trénoval střelbu na křídlo...........a teď sem to vyzkoušel na spit vs. Bf na 3 Foky a jedno Bfko, a funguje to. :D
Nicméně vřele každému doporučuji, aby si udělal vlastní QUICK MISSION a zkoušel si útoky na letadla typu Ju87, Bf110 a He111. Zejména u prvních dvou je to velmi nutné, protože zadní střelec tady pokrývá ž (až nereálně) široký úhel. Mě osobně toto vemi pomohlo. :wink:

_________________
Lt. 1stCL/Wedge

5.Staffel - II. Schwarm - Weiße 9 +-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2006 1:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 12:13 pm
Příspěvky: 1599
313_Nuker píše:
.. a taky naucit se siluety letadel na vetsi vzdalenosti hlavne BLC :)


Uff ... to zabolelo :wink:
PS: Byl sem ve večerní škole a pilně sem studoval - teď už by to neměl být problém ...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2006 1:55 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 7:40 pm
Příspěvky: 379
Bydliště: Pha/Rtdm
313_OTU_Wedge píše:
....já na tom Nukerovo simulátoru trénoval střelbu na křídlo...........

heh ja strelbu na kridlo vcera trenoval na Santyho simulatoru:D myslim ze to bylo prave kridlo ne??...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz