No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je pon črc 01, 2024 10:23 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte lis 15, 2005 1:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 12, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 1331
Ahoj, letci!
Chtěl bych vám navrhnout výše napsané téma. Bylo by např. užitečné pro případné zájemce o vstup do vaší letky. Jde o to, že občas potkávám na DF servrech někoho od vás (většinou Ikara, McMartyho a kluky z OTU), ale nikde se člověk už nedoví kolik vás je, kde většinou lítáte, jak, s kým atd. Nebo taky jestli jste parta, která to lítání bere s nadhledem nebo máte pravidla, něco o výcviku, prostě sem hoďte něco o vás. (třeba jaký je velitel přísný pes :twisted: )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 15, 2005 2:12 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 7:40 pm
Příspěvky: 379
Bydliště: Pha/Rtdm
Velitel je docela hodnej! Ale já jsem HROZNEJ PES (jako velitel OTU)

Jinak nas je hodne, ale letajicich je trochu mene (vetsinou neni zelezo, nebo lajna). Jsme squadrona ktera letani bere dosti vazne (jinak bychom nebyli sq. ze, ale spolek solistu) a proto se snazime letat hlavne ve spolupraci a podle urcitych pravidel!!!

Ikar

PS: upravte nazev tematu na zakl. info o No. 313 Czechoslovak fighter Squadron


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 15, 2005 2:18 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 8:54 am
Příspěvky: 116
Bydliště: Praha 5
Ahoj Santy,
prednesu Ti muj pohled na 313.sq. Docela casto jsem letal online, ale vicemene jsem byl "vlk samotar". Letal jsem radeji na serverech s ceskou komunitou tj. AH a WT. Ale postupem casu jsem zjistoval, ze jako jedinec nemas proti oraganizovanym protivnikum moc sanci (myslim tim pouzivajicim TS). Od malicka miluji letadla a vse co je s nimi spojene, stale jsem se valel v knizkach a hltal pribehy pilotu bojujicich na vsech stranach a bylo mi jedno, na ktere strane stali. Mel jsem vzdy pocit, ze tito lide jsou pro mne "Rytiri nebes" a stale si jich nepredstavitelne vazim pro to, co delali ac nemuseli a kdyz si uvedomim, ze ti "kluci" byli prevazne v nasem veku a spousta z nich se nevratila. Ale ti kluci presto do toho sli, protoze meli pocit zodpovednosti vuci sobe, svym kamaradum a vlasti, mozna to zni jako klise, ale ja to tak rozhodne beru.
Pak jsem na AH objevil prizpevek od Ffajtla, kde inzeroval nabor lidi do nove zrodivsi 313 Squadrony a protoze je RAF asi nejblize k memu "leteckemu srdci", nezavahal jsem a nabidky vyuzil. Po case seznamovani s lidmi si me vybral Ikar jako sveho wingmana a od te doby se snazime letat, tak abychom meli pocit, ze jedname tak, jako ti kluci na tech nadhernych masinach. Samozrejme, ze je to jen "hra", ale treba pro mne je to o neco vice, protoze se setkavam s lidmi, kteri maji podobne "postizeni" jako ja. Salute


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 15, 2005 3:26 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 7:40 pm
Příspěvky: 379
Bydliště: Pha/Rtdm
Ty poeto!! :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 15, 2005 6:30 pm 
Offline

Registrován: stř srp 24, 2005 2:40 pm
Příspěvky: 13
Bydliště: Prachatice
No.313?? No parta skvělých borců pro které stojí zato létat a je mi velkou ctí létat i proti nim! A jako normální lidičkové? No prostě paráda a to i přez to že ne všechny znám osobně! Pánové GL!!!!!

. . . s pozdravem Novotny . . . :)

_________________
Dnes večer se bude krásně umírat!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 15, 2005 11:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 12:13 pm
Příspěvky: 1599
Všechno sou to kecy a nic jim nevěř... je to jenom o chlastu a o ničem jiném :D GLOGLOGLOGLOOORIAAAA :wanadrink:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 15, 2005 11:32 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 7:40 pm
Příspěvky: 379
Bydliště: Pha/Rtdm
1stCL/Novotny píše:
No.313?? No parta skvělých borců pro které stojí zato létat a je mi velkou ctí létat i proti nim! A jako normální lidičkové? No prostě paráda a to i přez to že ne všechny znám osobně! Pánové GL!!!!!

. . . s pozdravem Novotny . . . :)


Ty poeto!!! :lol: :lol: :lol:

PS: THX and S!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 15, 2005 11:33 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2005 8:50 am
Příspěvky: 36
Velitel je hodnej :lol: vy ho neznate,ale az ho poznate :shock:

umi :-({|= a :wanadrink: ale bejt taky ](*,)


PS: uz se tesim na dalsi sraz :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte lis 15, 2005 11:38 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 7:40 pm
Příspěvky: 379
Bydliště: Pha/Rtdm
jj taky se tesim!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř lis 16, 2005 6:59 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 7:03 pm
Příspěvky: 641
Bydliště: aus Bolatiz neben Troppau
to jak jsme všichni kamarádští a jak máme úctu k velení je vidět v threadu a FF dlouhých vlasech


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř lis 16, 2005 8:01 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 6:41 am
Příspěvky: 1846
313_OTU_Volume píše:
to jak jsme všichni kamarádští a jak máme úctu k velení je vidět v threadu a FF dlouhých vlasech


Volume na to kápnul 8) Jste mizerové, protože se do velitele takhle navážíte.

313-ka vznikla asi před 2-ma lety, kdy jsem zrušil letku Bohemici Aviatores vrámci IL2STURMOVIK FORGOTTEN BATTLES.

Prvními členy byl Voodoo, Macher a Já.

Postupem času se k nám přidávali i další piloti, kteří odcházeli z WarBirds, Jako je Nuker, Nevo atd... Většinou se rozhodovali pro 1stCL už jenom proto, že jich bylo více.

313-ka byla v posměchu jiných letek, ale mě jakožto velitele to netrápilo natolik, abych ji rozpustil, jak mi bylo doporučeno. Dlouhou dobu jsem byl bez připojení a tak jsem zaúřadoval aspoň co by"štábní krysa" a pověřil jsem Voodooa, aby se staral dočasně o letku on. Nelítal jsem velmi dlouhou dobu on-line tak off-line, protože můj počítač byl vzdálen 340km ode mne. Moc mě to štvalo, tak jsem se začal v internetových kavárnách koukat na různá fora a zkoušel jsem verbovat piloty, což se podařilo. Přišel Freeman (kliďas a dobrý pilot), McMarty a "KUBA"(ufňuk a ukecaný papoušek, ale už konečně pilot co něco dokáže a mám ho v listu brzo povýšených), a konečně se dostávám k Ikarovi. O tomhle blázínkovi jsem věděl, ale netušil jsem, že jako nováček budě dělat až tak velkého ducha celé Squadrony. Naučil se skoro všechno sám a začal postupně učit i ostatní základním pravidlům, zacož si zalouží můj dík.

Občas jsem se objevil na CzechWaru, když jsem o víkendu trávil volný čas u NUKERA. Odlítal jsem pár misí a rozhodl jsem se konečně už pro připojení, protože si hodně lidí začalo říkat, že jsem pouze vymyšlená postava, která si hraje na Spojenecké "ESO" a nevěří, že existuju i reálně.

Jméno 313-ky se začalo dostávat do pvědomí české komuniti snad díky CzechWaru, kde jsme se prezentovali velmi dobře (aspoň si to myslím) a soupeři z nás začali mít respekt.

V letce rozděluji piloty podle jejich dovedností a spchopností, jak je vidím já. OTU je výcviková letka, takže pro ně platí pravidlo, že musí dělat vše podle svého nejlepšího vědomí a svědomí tak, aby se zařadili do Operační letky už jako stihači a ne létající terče. V MU jsou piloti klidní, pak vyrovnaní, jeden "PES" který je dobrý pilot, ale až moc ambiciozní a uspěchaný s postupem, ale mám ho moc rád a je to takový jeden správný základní kámen Squadry.

Jsme Stíhací skupina v rámci RAF, ale nebráníme se létat na strojích jiných armád spojenecké strany a létání nad albionem, či ruských stepí je pro nás všedním chlebem.

A na konec jenom proč zrovna 313?

Jak už je z mého nicku jasné, tak František Fajtl byl velitelem 313-ky v reálu, tak jsem chtěl začít pokračovat s tímto historickým kredem aspoň virtuálně. O 313-ce mám přečteno snad všechno a tuhle Squadru mám z historie nejradši, protože jsme
ŘEZNÍCI

Salute!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř lis 16, 2005 11:35 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 12, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 1331
McMarty, Tvůj pohled je s mým vlastně totožný. Jen bych za sebe přidal, že reds jsou, alespoň pro mně, zajímavější pro polet. Prostě není to jen o převážně dvou letadlech a taky je to větší "adrenalin" pokud musíš sednout do horších mašin, než má protivník. :lol:
Taky si myslím, že každý kdo vydrží déle u tohoto simulátoru a létá, tak je poeta, jen se to třeba bojí přiznat. :twisted:

Ikare ono to tak musí být, že když je jeden hodný, tak druhý musí být zlej. :) Aspoň teď vím komu případně salutovat a komu naopak nosit švestičky ze zahrádky. :lol: Je mi jasné, že bez pravidel a spolupráce se moc úspěšně lítat nedá a vstup do letky je zase další stupěň ke kvalitnějšímu lítání a doufám i větší zábavě.

Blc: I to je jeden z důvodů proč vstoupit do letky. :cheers:

Teď k jádru věci: Já lítám Ila vlastně od jeho prvního vydání, ale on-line (až na občasné výjimky, kdy jsem to zkoušel přes modem) intenzívněji teprve od září. Přišel jsem na to, že bez spolupráce to není ono a taky se mám moc co učit.
Tak veliteli a další řezníci, vezmete mě? Pokud ano, budu rád a slibuji, že budu dělat vše podle svého (a Ikarova) vědomí a svědomí. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 17, 2005 9:57 am 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 7:40 pm
Příspěvky: 379
Bydliště: Pha/Rtdm
313_McMarty píše:
...Samozrejme, ze je to jen "hra"....


Jak HRA ???!!!
Dyt tam jde vo zivot!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 17, 2005 9:59 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 26, 2005 8:54 am
Příspěvky: 116
Bydliště: Praha 5
313_Ikar píše:
313_McMarty píše:
...Samozrejme, ze je to jen "hra"....


Jak HRA ???!!!
Dyt tam jde vo zivot!!!!


Ikare to je naprosto vytrzene z kontextu a na to nebudu odpovidat. :shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 17, 2005 10:17 am 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2005 7:40 pm
Příspěvky: 379
Bydliště: Pha/Rtdm
Vo zivot, rozumis vo zivot. A vo zdravi!!!

PS: nech si ty kontexty :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz