No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron

virtual
Právě je sob čer 29, 2024 6:14 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Můj první sestřel
PříspěvekNapsal: čtv čer 28, 2007 6:52 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 25, 2007 7:37 pm
Příspěvky: 497
Ahoj všichni
abych se představil. Jsem Husita a to se vším všudy co Husité byli. V dobrém i zlém. Kdyby v 15. století lítala letadla, lítal bych s kalichem. :lol:
Můj nick byl a je R.A.F.311 HUSITA a to na webu http://www.husitstvi.cz/. Asi to změním na 313, ale moji bratři se mě budou ptát, proč? Já jim už nastínil, že hraji ILA. 311 jsem tam měl proto, že můj pradědeček sloužil u 311 jako mechanik. Dával jsem mu takto čest a velkou poklonu. Určo by se nezlobil, že jsem to změnil na 313. :)
Ten, kdo mě učil prvním krůčkům lítání, byl z 311 Permon a on mi doporučil stíhačky, páč bombardéry jsou o trpělivosti, přesné navigaci a při příletu na cíl, taky smrt. Přes můj nick jsem se dostal k IL-2 1946. Neměl jsem potuchy, že se taková parádní hra hraje on-line. Internet jsem si zařídili s manželkou v prosinci. Létám skoro dva měsíce a jsem spíše létající terč. :roll: Pozemní cíle jsem se jakž takž naučil ničit, ale nepřátelské stíhačky zatím né. Včera jsem měl na AH první sestřel japonského bombardéru. V pondělí mě učil základům Fajtl a hodně mi pomohla jedna z nejdůležitějších rad! TVOJE CHYBA JE, ŽE MĚ CHCEŠ DOSTAT DO ZAMĚŘOVAČE ZA KAŽDOU CENU! To byla pravda. Tuto radu jsem si zapamatoval, při sestřelu toho japončíka. Počkal jsem si, jak zareaguje a snažil se odhadnout kam asi poletí a pak to do něj naprášil. Začal mu hořet pravý motor a já vyskočil ze sedačky až jsem se málem praštil do stropu. :lol: Manželka si ťukala na čelo. 8) Hned mě Rusko uklidňoval a ptal se, zda je dostatečně poškozen, páč by to mohl ještě doletět, ale počál mi už oznamoval, že nepřátelský letoun je v pr... Dostal jsem 200 bodů a cítil jsem se dobře. Hmm, pak už mě dvakrát dostali kikiny :cry: a já šel radějii hajat. Včera mi Santy poslal ntrk souboje a taky mi to moc pomohlo. Za to vám chlapi moc děkuji.

_________________
313_Husita
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv čer 28, 2007 7:34 pm 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 25, 2005 6:27 pm
Příspěvky: 1136
Super predstaveni, alespon te pozna cela komunita nejen 313... Na soukromem foru do Hu is Hu muzes dat na sebe i nejake kontakty ;-) Anzto na to sef asi zapomnel, pridam ti prava ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv čer 28, 2007 7:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 27, 2005 1:28 pm
Příspěvky: 309
:shock: Zajimavy, na tvuj web chodim pomerne casto, pac me husiti taky docela bavi, precejenom jsem bydlel kousek od Trocnova, muj spoluzak bydlel primo v trocnovskym pamatniku (jeho otec tam delal pruvodce a spravce), jezdili jsme za nim na kole 8)

Jinak vitej u 313th, ackoliv IL-2 nelitam, mam 313th perut ve starodavnym leteckym simu Warbirds a docela silne o ni uvazuju i v Targetware, kde se ted pohybuju....

A jeste jedna perlicka, ve warbirds mam alternativni nick HUSITA, chodim za nej litat v momentech, kdy ma jedna strana velkou pocetni prevahu, jdu samozrejme za tu slabsi stranu, veren heslu "na mnozstvi nehledte"

:lol:

_________________
Proč padáme?
Abychom se naučili znovu zvednout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv čer 28, 2007 9:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 26, 2006 2:31 pm
Příspěvky: 496
Bydliště: Chrudim
"Héj pic! To je můj prvníííí!" :lol:

Jo, první onlinovej sestřel je nezapomenutelnej. Mě se povedlo Bf-109E s Hurrikem Mk.IIB - letěl rovně blbec. Postupně si na to člověk začíná zvykat, ale pak začne lítat rychlý mašiny a je to tu zas. Padáš na někoho, dojíždíš ho, on tě nevidí, kolem nikdo - máš čas. Odhaduješ ho na Bf-109. Rozdíl ve vašich rychlostech je přes 200 km/h, ale on je daleko. Nevšimne si tě? Klesáš pod něj - on letí rovně, myslí si, že je v bezpečí, protože je v šesti kilometrech. Přibližuješ se. Držíš ho v zaměřovači. Napětí roste. Podvědomě tajíš dech, abys udržel ruce v klidu. Už vudíš žlutou směrovku a chladiče - máš jistotu, že je to Befko. Mačkáš spoušť a držíš. Tempest za dvě sekundy vychrlí 80 granátů. Čas se jakoby zpomaluje. Vidíš sérii výbuchů po dopadu granátů. Bf-109 se rozlamuje na několik kusů a v plamenech padá k zemi. Vítězství! Úleva! Radost! Nadšení! Euforie! Všechno napětí, který se celou dobu hromadilo se mění v pocit nadšení. Klepou se ti kolena, máš podivnej pocit v rukou. Ještě jednou se podíváš na hořícího nepřítele - nevyskočil. Mírně přitahuješ a měníš svoji rychlost na vejšku. Tady v osmi kilometrech je dost času na přípravu dalšího útoku... :wink:

Husito, jen tak dál!

_________________
"Ovocný sad je pro přistání nevhodné místo. Teprve tehdy jsem ocenil velikost čtyřiadvacetiválce Napier Sabre..."
No. 313 Czechoslovak Fighter Squadron RAF
RY-W / Red three
ObrázekObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv čer 28, 2007 10:46 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv črc 13, 2006 9:00 pm
Příspěvky: 1304
313_Sheddan píše:
"Héj pic! To je můj prvníííí!"

Jo, první onlinovej sestřel je nezapomenutelnej. Mě se povedlo Bf-109E s Hurrikem Mk.IIB - letěl rovně blbec. Postupně si na to člověk začíná zvykat, ale pak začne lítat rychlý mašiny a je to tu zas. Padáš na někoho, dojíždíš ho, on tě nevidí, kolem nikdo - máš čas. Odhaduješ ho na Bf-109. Rozdíl ve vašich rychlostech je přes 200 km/h, ale on je daleko. Nevšimne si tě? Klesáš pod něj - on letí rovně, myslí si, že je v bezpečí, protože je v šesti kilometrech. Přibližuješ se. Držíš ho v zaměřovači. Napětí roste. Podvědomě tajíš dech, abys udržel ruce v klidu. Už vudíš žlutou směrovku a chladiče - máš jistotu, že je to Befko. Mačkáš spoušť a držíš. Tempest za dvě sekundy vychrlí 80 granátů. Čas se jakoby zpomaluje. Vidíš sérii výbuchů po dopadu granátů. Bf-109 se rozlamuje na několik kusů a v plamenech padá k zemi. Vítězství! Úleva! Radost! Nadšení! Euforie! Všechno napětí, který se celou dobu hromadilo se mění v pocit nadšení. Klepou se ti kolena, máš podivnej pocit v rukou. Ještě jednou se podíváš na hořícího nepřítele - nevyskočil. Mírně přitahuješ a měníš svoji rychlost na vejšku. Tady v osmi kilometrech je dost času na přípravu dalšího útoku... :wink:

Husito, jen tak dál!

Tak toto je pecka :wink: Opisal si to fakt super.Ano to je presne ono, preco lietame
:negr: :negr: :negr:
Husito , gratulujem a hlavne ti prajem este x takych pocitov GL :salut

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 29, 2007 5:49 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 22, 2006 8:23 am
Příspěvky: 2386
pekne
pekne

nic mě nenapadá tak tě aspon přivítám
NAZDÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR

apropo tet ctu druhej díl knížky od sapkowského (zaklínač)
menuje se to boží bojovníci a cte se to pekne

kdož ste boží bojovníci
a zákona jeho
i kdybychom padli všichni
vstanou nový bojovníci
rudý prapor zavlaje


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 29, 2007 8:52 am 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2005 3:27 pm
Příspěvky: 375
Husito, Husito, by te videl Zizka. (mimo jine Zizka se jmenuje muj vedouci a je to peknej buzerant)

Vitej u 313te, letky co jeji velitel neumi chlastat, maji vic reci jak nalitanejch hodin. Vulchujou a vubec me nasiraj, pac me chcou pokazdy sestrelit :wink:
No a malem bych zapomel. Sou tlusti a chlastaj rum.
Ted sem ti je popsal uplne vsechny, krome Lailinky.

Takze GL a kdyz uz se to stane, tak chcipni jako chlap a nervi u toho 8)

_________________
Tak bacha - tenhle pes kouše !!!
Když jí ...
Obrázek
Gladiatori


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 29, 2007 9:47 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 22, 2006 8:23 am
Příspěvky: 2386
Bretis píše:
Husito, Husito, by te videl Zizka. (mimo jine Zizka se jmenuje muj vedouci a je to peknej buzerant)

Vitej u 313te, letky co jeji velitel neumi chlastat, maji vic reci jak nalitanejch hodin. Vulchujou a vubec me nasiraj, pac me chcou pokazdy sestrelit :wink:
No a malem bych zapomel. Sou tlusti a chlastaj rum.
Ted sem ti je popsal uplne vsechny, krome Lailinky.


no a co :!: :!: :!:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 29, 2007 10:00 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv črc 13, 2006 9:00 pm
Příspěvky: 1304
Bretis píše:
Husito, Husito, by te videl Zizka. (mimo jine Zizka se jmenuje muj vedouci a je to peknej buzerant)

Vitej u 313te, letky co jeji velitel neumi chlastat, maji vic reci jak nalitanejch hodin. Vulchujou a vubec me nasiraj, pac me chcou pokazdy sestrelit :wink:
No a malem bych zapomel. Sou tlusti a chlastaj rum.
Ted sem ti je popsal uplne vsechny, krome Lailinky.

Takze GL a kdyz uz se to stane, tak chcipni jako chlap a nervi u toho 8)

Mas praudu, su to vzdusny pirati a ide z nich chlad a strach ho ho hohoho :twisted: :lano:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 29, 2007 3:27 pm 
Offline

Registrován: ned lis 27, 2005 11:17 am
Příspěvky: 827
PRVNÍ SESTŘEL SI KAŽDÝ PAMATUJE :))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 29, 2007 3:30 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2005 3:27 pm
Příspěvky: 375
313_OTU_Oblak píše:
PRVNÍ SESTŘEL SI KAŽDÝ PAMATUJE :))

Ty woe, ja ne :oops:

_________________
Tak bacha - tenhle pes kouše !!!
Když jí ...
Obrázek
Gladiatori


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 29, 2007 4:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 22, 2006 8:23 am
Příspěvky: 2386
Bretis píše:
313_OTU_Oblak píše:
PRVNÍ SESTŘEL SI KAŽDÝ PAMATUJE :))

Ty woe, ja ne :oops:


protože si ještě nic nesestřelil 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 29, 2007 5:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 27, 2005 1:28 pm
Příspěvky: 309
ROFL :mrgreen:

_________________
Proč padáme?
Abychom se naučili znovu zvednout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 29, 2007 7:30 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 27, 2006 11:48 pm
Příspěvky: 1385
Be Welcome

_________________
Na životě miluju zejména tu rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný :lol:

RY-C
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob čer 30, 2007 7:46 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob zář 24, 2005 10:47 am
Příspěvky: 1383
Bydliště: ValMez
Bretis píše:
313_OTU_Oblak píše:
PRVNÍ SESTŘEL SI KAŽDÝ PAMATUJE :))

Ty woe, ja ne :oops:


:oops: jsme dva, už je to tak dávno...

_________________
313_Paegas
Obrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz