War Thunder

war-thunder1War Thunder je online bojová hra pro velké množství hráčů, která se věnuje vojenským letounům, obrněným vozidlům a námořním flotilám z období druhé světové války. Zúčastníte se všech hlavních bitev, ve kterých se utkáte se skutečnými hráči z celého světa.

Hra War Thunder nabízí detailní a osobní letecký zážitek, kdy dává hráčům přístup ke stovkám modelů letadel s podrobně zpracovanými kokpity, desítkám vylepšitelných zbraní a pilotním dovednostem, které lze vylepšovat s každou dokončenou misí. Díky puntičkářskému důrazu na detail se budete v bitvě cítit jako skutečný stíhací pilot za druhé světové války.

Jedinečný zážitek z druhé světové války se neomezuje pouze na letectví. V obrovských historických bitvách ztvárněných ve hře War Thunder nemohou bojovat pouze letadla samotná, a tak hráči uvidí také souboje na zemi a na moři.
Mezi klíčové vlastnosti patří:

  •  Různorodé zážitky z bitev hráčů proti hráčům v obrovských bitvách.
  • Široká škála nastavení umožňuje, aby si společně zahráli pokročilí virtuální piloti i začátečníci.
  • Bohatý obsah boje hráčů proti nepřátelům: dynamické kampaně, sólové mise, editor misí a spousta dalšího pro hru jednoho hráče i pro kooperativní režimy.
  • Díky úžasné různorodosti máte k dispozici detailní modely letadel včetně kokpitů, střetnete se s tanky i loděmi.
  • Úchvatná grafika, realistické zvukové efekty a nádherná hudba.

Napsat komentář